Medyum Zaher - 2020

AT NALI BÜYÜSÜ ETKİLERİ NELERDİR

At Nalı Büyüsü Etkileri Nelerdir

 

At nalı büyüsü, zaten evli ya da sevgili olan insanların araları bozulduğunda, soğukluk girdiğinde onların arasındaki sevgiyi yeniden ateşlemek için kullanılan bir bağlama büyüsü olarak da uygulanmakla birlikte, asıl olarak insanları ayırmak, aralarını bozmak ve onlara türlü sıkıntılar vermek amacıyla uygulanan bir büyü türüdür. Genellikle bağlamak için yapılan büyünün işi gerçekten bilen biri yapmadığı takdirde tam tersi sonuçlar verebildiği gözlemlenmiştir.

 

At nalı büyüsü yapılırken ifrit kavminden cinlerle iletişime geçilmesi gerekir ve bu cinler çok güçlü cinlerdir. Bu yüzden bu büyünün yapılması da bozulması da çok zordur.

 

  At Nalı Büyüsü Yapımı

 

At nalı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere at nalı kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Peki at nalı büyüsü nasıl yapılır?

 

At nalı büyüsü yapılırken büyünün yapılacağı kişinin adı, safran mürekkebiyle at nalının üzerine fırçayla yazılır. Büyü yapılacak kişinin bir adet fotoğrafı da gerekmektedir. At nalının üzerine büyü yapılırken kullanılacak olan ayetler ve tılsımlı sözler yazılır. Daha sonra bu at nalı kişinin fotoğrafı üzerine koyulur ve bir hayvan kanı fotoğrafın üzerine yine büyü yapılırken gereken dualar eşliğinde akıtılır. Bu işlem, cinler sizin çağrınıza kulak verip yardıma gelene kadar 7 gün boyunca aralıksız sürer.

 

Bu işlem sonunda at nalı büyüsü nasıl yapılır ya da etki etmeye başlar mı? 7. günün sonunda işlem sonlanmış olur ve etkileri 3 ile 40 gün içerisinde gözlemlenmeye başlanır.

 

  At Nalı Büyüsü Bozulur Mu?

 

At nalı büyüsü yapıldıktan sonra nasıl bozulur? At nalı büyüsü yapılması zor ve çok dikkat gerektiren bir büyü olduğu kadar bozulması da çok zordur. Peki bu at nalı büyüsü nasıl bozulur?

 

At nalı büyüsü, ancak büyüyü yapan kişi tarafından bozulabilir. Yani büyü fark edildiğinde büyüyü yapan kişinin hala hayatta olması gerekmektedir. Çünkü ifritlerle temasa geçen kişi o olduğundan dolayı detaylarla ilgili tüm bilgilere (büyünün nerede, nasıl yapıldığına, at nalının nereye gömüldüğüne) ulaşılması gerekir. At nalı büyüsü ak büyü olarak bilinse de etkileri çok güçlü ve bozulması çok zor bir büyüdür.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın