Medyum Zaher - 2020

AŞK VEFKİ

AŞK VEFKİ

Aşk vefki aşk büyüsü ile farklılık gösterir. Aslında amaç aynıdır. İkisi de birine aşık etmek, bağlamak amaçlı yapılır. Fakat aşk vefki ile aşk büyüsünün farkını diğer yazımda da detaylıca anlatmıştım. Aşk vefki tamamen rahmanidir. Sadece dua ve özel tılsımlar üzerine yapar. Büyü de daha değişik ritüeller vardır. “Ben büyü yaptırmak istemiyorum.” diyenler  rahmani işleme olan aşk vefkini yaptırabilir. Bu yapılan vefk işlemine göre değişiklik gösterir. Eğer vefki yaptıran kişi evli ise yatak odalarına bu vefki koymalıdır. Eğer bekarsa ve sevdiğinden uzaksa üzerinde taşımalıdır. Bu yüzden vefk yapılan çiftin durumu tüm detaylarıyla bilinmeli ve ona uygun işlem yapılmalıdır. Aşk vefkinde iki tarafında isimleri anne isimleri doğum tarihleri ve fotoğraf olmalıdır.

Aşk muskası yaptıracak kişilerin yıldız durumuna göre işlemin yapılacak günü, saati ve şekli belirlenir. Rahmani bir çalışma olduğu için kesinlikle bir günahı yoktur. Yapana yaptırana kesinlikle bir zararı yoktur. Kısa sürede etkisini gösterir. Eğer aşk vefki bozdurulmak istenirse işlemin tersi olarak vefk yazılır. Vefkler bozdurulmadığı sürece etkisini ömür boyu devam ettirir. Aşk vefki yapılan kişi sevdiğinden başkasını düşünemez hale gelir. Ondan başkasını gözü görmez.

AŞK VEFKİ YAPAN HOCA

Aşk vefki yapan hoca arıyorsanız mutlaka referanslarına bakın. Güvenilir bir medyum ile çalışmanız iyi olur. Aksi halde zaten sonuç alamazsınız. Aşk vefki yapan hocalar ilanlarına internetten ulaşabilirsiniz fakat medyum bulduğunuzda dikkatli olun, internetten bulduğunuz medyum da iki kez dikkatli olun.  Sebeplerini zaten biliyorsunuz. Umut tacirleri her yerde artık. teknoloji çok büyük bir nimettir fakat geneli kötü niyetli insanların elindedir. Emin olmadan kimseye işlem yaptırmayın. Anlık fikirlerle acele edip karar vermeyin. Bunu söylememin en büyük sebebi işlem yaptıran bazı kişilerin işlemin ortasında vazgeçmesi. Ben baştan söylüyorum herkese, lütfen işlem yaptırmaya kesin karar verdiyseniz bize ulaşın.

Kimse burada oyun oynamıyor. İşleme başladıktan sonra “Hocam ben vazgeçtim.” gibi bir itiraz kabul etmiyorum. Sizin sözünüze göre biz bir sürü malzeme satın alıyoruz bazen bunlara milyar ödüyoruz. İş o hale gelmişken ben malzemeleri almışken vazgeçtim diyen hiç kimseyi kabul etmem. Tereddütte iseniz bekleyin, kafanızı dinleyin, kalbinizi dinleyin ne istediğinize emin olun önce. Bizlere işlem yaptırırken sadece siz olmadığınızı sizin gibi birçok insanın yardıma ihtiyacı olduğunu bilin ve ona göre hareket edin. Ne benim hakkıma ne de diğerlerinin hakkına girmeyin. Gerçekten oyun oynayacak vaktimiz yok.  Kararını vermiş kişilere de elimden gelenin fazlasını yaparım zaten. Kimseyi yarı yolda bırakmadım bırakmam Allah’ın izniyle… Aşk muskası yaptırmak isteyenler çekinmeden arayabilirler.

6 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın