Medyum Zaher - 2020

Aşk tılsımları hakkında

Aşk tılsımları

Bana gelen aramalardan kardeşlerimin bana bolca danıştığı ve merak ettiği bir konu olduğunu fark ettim. Bu konu aşk tılsımları. Benim de görevim siz kardeşlerime elimden geldiğince en iyisini yaparak sizlere katkı sağlamak olduğu için bu yazımızda siz değerli kardeşlerime tılsımlar hakkında ile ilgili kısa bilgiler vereceğim. Umarım işinize yarar ve kafanızdaki soru işaretlerini biraz olsun giderecek bir yazı olur. Lafı daha fazla uzatmadan konuya gireyim. İlk olarak tılsımın ne olduğunu anlatacağım ki konu hakkında bilgisi sıfır olan bazı kardeşlerime kısaca tılsım hakkında fikir oluşmasını sağlamak istiyorum.

Tılsım nedir?

Günümüzde insanlar birçok sıkıntı yaşarlar. Bu sıkıntıları kaynağı bazen yaptığımız hatalar bazen yapamadıklarımızdır. Her insan sıkıntı yaşar ne yazık ki bu hayatın kendisinde vardır. Sıkıntı yaşamayan insan yoktur. Biz insanlar olarak sıkıntısız bir yaşantı isteriz bu sebepten ötürü bu sıkıntılardan kurtulmak için yollar ararız. Kendimize göre bu sıkıntıların giderilmesi için her şeyi yapmaya hazırızdır ancak bazen bu sıkıntıyı istediğimiz gibi sonlandırmak elimizde olmaz. O zaman medyumlara başvururuz. Tılsım medyumların kullandığı ve yaşadığımız sıkıntıları istediğimiz gibi tılsımlar hakkında sonlanmasını sağlayan araçlardan birisidir. Medyumlar tılsımlar yardımıyla kişilerin sevdiklerine ulaşmasını sağlayan geri getirme tılsımları yapabilir. Terfii almak için Terfii tılsımları yapabilir. Kısaca neredeyse her iş için tılsım kullanılabilir. Tılsım kimi yerde muskalara kimi yerde büyülere denilir. Ancak muskanın genel tanımında doğa üstü güçlere sahip nesne diyebiliriz.

Aşk tılsımları

Bağlama tılsımları kişileri aşık etmek için kullanılan tılsımların genel adıdır diyebiliriz. Tılsımlar büyülü tılsımlar olması sebebiyle farklı renklere sahiptir. (Büyüler işleyiş şekillerine göre renklere ayrılır burada bahsi geçen renk o renk) Her aşk tılsımının etkileme şekli farklıdır. Bağlama tılsımları hakkında Kimi aşk tılsımları kara büyü ile yapılır. Bu tılsımlar en etkilileri, aynı zamanda en tehlikelileri dendir. Buradan anlayacağınız üzere tek tip bir aşk tılsımı yoktur. Farklı sınıfları olan farklı malzemeler kullanılan farklı aşk tılsımları mevcuttur.

Aşk tılsımları nasıl yapılır?

Bu tılsımlar kişiler için özel olarak yapılır farklı sınıflar ve farklı aşk tılsımları türü vardır ancak her aşk tılsımı kişi için özel olarak yapılır. Yani belirli malzemeleri olan belirli bir ürün vardır ancak bu ürün herkes için özel olarak yapılır. İçerisine konulan nesnelerin oranında farklılık olur, edilen dualarda farklılık olur gibi. Bir kişi için yapılan özel aşk tılsımları bir başkası için kullanılmaz, kullanılamaz. Kullanılsa dahi o tılsımlar o kişiler için aynı etkiyi göstermez.

7 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

Bir cevap yazın