Medyum Zaher - 2020

AŞK TILSIMI NEDİR

Aşk tılsımı

Aşk büyüsü olarakta bilinen tılsım konusunun yeterince açık bir şekilde internette geçmediğini ve doğru bilgilerin yer almadığını fark ettim. Bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin bu konuyu en iyi şekilde bilmeyi hak ettiğini düşündüğüm içinde siz kardeşlerime bu tılsım hakkında a dan z ye birçok konuda bilgi vermeye çalışacağım. Bana tılsım konusunda en çok sorulan soruları göz önünde bulundurarak bugün siz değerli kardeşlerime bu işlem nedir, bu işlemin etkileri, aşk tılsımı nasıl yapılır, aşk tılsımı yapan medyumlar hakkında bilgiler vereceğim. Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve tılsım nedir sorusunu cevaplayarak konumuza giriş yapıyorum.

Aşk tılsımı nedir?

Bu tılsım aynı zamanda aşk büyüsü olarakta bilinen ve bir başkasının iradesini etkilemeyi amaçlayan, medyumlar tarafından kullanılan bir araçtır. Bu işlem hakkında bilinenler neredeyse bilinen tarihin öncesine dayanmakta. O zamandan bu zamana birçok farklılık geçirmiştir ancak tarih öncesi zamanlarda bile başkasını aşık etmek için kullanılan bir işlemmiş. İslam dininin yaygınlaşması ile daha güçlü bir hale gelmiş ve günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Genel yapılış amacı bir kişiyi aşık etmekte olsa sadece bir kişiyi aşık etmek için kullanılmaz. Gerekli değişiklikler ile gönül ilişkileri ile ilgili her türlü işi görebilir. Yani bağlama, geri getirme, soğutma, ayırma, evlilik gibi birçok alanda kullanılabilir. Hakkındaki cahilce bilgiler sebebiyle aşk büyüsü olarakta anılan bu işlemin aslında büyüler ile çokta bir ilgisi yoktur.

Aşk tılsımı etkileri

Bu işlem etkileri büyülerde olduğu gibi rahat bir şekilde ne yazık ki gözlemlenemez. Bir kişiye aşk büyüsü yapılması durumunda kâbus görme, uyurgezerlik, uyku düzeninin bozulması gibi belirtiler ile aşk büyüsü yapıldığı anlaşılabilir. Çünkü büyülerin yapılış amaçları dışında bazı şeylere sebep olduğu da bilinmektedir. Her büyü de olduğu gibi büyü belirtileri gösterebilir. Ama mantık olarak farklı bir işlem olduğundan aşk büyüsünde ve diğer büyü etkilerinde olduğu gibi kişileri etkilemez ve  yapılan kişi bunu fark edemez. Bunun tespiti sadece dışardan gözlem yapanlarca ya da medyumlarca olabilir.

Bu tılsım nasıl yapılır?

Aşk tılsımı nasıl yapılır sorusana net olarak cevap vermem doğru olmaz. Öncelikle tılsımın nasıl yapılacağı kişilere göre farklılık gösterir. Yani tılsımı yapan kişi, tılsım yaptıran ve tılsım yapılan kişilere göre yapılış farklılık gösterir. Bu işlemin adı altında hangi amaçla yapılacağı, hangi varlığın kullanılacağı gibi etmenler nasıl yapılır sorusuna vereceğimiz cevabı etkiler. Sıradan kişilerce bunun tespitinin yapıldığını varsaysak bile nasıl yapıldığını etkileyen daha binlerce etmen var bu tılsım her yapılışında mutlaka bir farklılık gösterir. Yani bir kişiye yapılan işlemle diğerine yapılanda bile farklılık vardır. Hatta aynı kişiye aynı amaçla aynı kişi için aynı işlem yapılsa bile ufakta olsa farklılık olacaktır. Belki tılsım yüklenen nesnede ve nesnenin içeriğinde farklılık olmaz ama öncesinde yapılan işlemlerde ufakta olsa bir farklılık mutlaka olacaktır.

Aşk tılsımı yapan medyumlar

Bu tılsım kara büyü gibi kötü amaç taşıyan bir işlem olmadığı için yapılmasında bir mâni yoktur. Bu işlemi yapan medyumlara da sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bu kişilere uzman medyum, ünlü medyum, profesyonel medyum, güvenilir medyum, dürüst medyum, cinci hoca gibi aramalar yaparak ulaşabilirsiniz. Kısaca aşk tılsımı yapan hocalar kötü insanlar değildir ve onlara inanmanızda gücenmenizde bir sakınca yoktur.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

Bir cevap yazın