Medyum Zaher - 2020

AŞK BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

Aşk büyüsünün etkileri

Bu yazıma aşk büyüsünün etkileri nelerdir sizlerle paylaşacağım. Benden yardım isteyen kardeşlerim gerek aşk büyüsü yaptırmak isteyenler olsun gerek üzerinde ya da bir tanıdığının üzerinde aşk büyüsü olduğunu düşününler olsun bana aşk büyüsünün etkilerini soruyorlar. İnternette bu soruya doğru düzgün cevap veren bir kaynakta olmadığı için bu soruyu benim cevaplamam gerektiği kanaatine vardım. Bu yazımda siz kardeşlerim için ele alacağım başlıklar aşk büyüsü nedir – Aşk büyüsü ne için kullanılır, aşk büyüsünün etkileri, aşk büyüsünün zararları, aşk büyüsü yapılan kişideki belirtiler, aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan aşk büyüsü nedir sorusuna cevap vererek konumuza başlayalım.

Aşk büyüsü nedir – Aşk büyüsü ne için kullanılır?

Öncelikle büyünün ne olduğundan kabaca bahsetmek gerekirse büyü bir çeşit metafiziksel araçtır. Medyumlar tarafından kullanılan ve genel olarak başkalarının iradesini etkilemeyi amaçlayan araçlardır. Aşk büyüsü de başkalarının iradesini etkileyerek size aşık etme amacıyla yapılan işlemlerdir. Gönül ilişkileri ile alakadar olarak her tür isteğinizi yerine getirmek içinde modifikasyona uğrayabilir. Yani geri getirme, bağlama, evlilik, ayırma, soğutma, muhabbet arttırma gibi amaçlar içinde kullanılabilir.

Aşk büyüsünün etkileri

Etkileri genelde rüya aleminde görülür. Rüyada iki kişi arasında iletişim sağlanır birinin haberi diğerine rüyasındayken gider. İki kişinin aynı rüyayı gördüğü durumlar da mevcuttur. Bunun yanında sizin kişisel olarak fark edebileceğiniz bir etki olmayacaktır.

Aşk büyüsünün zararları

Aşk büyüsü çoğunlukla zararsız bir büyüdür. Genelde yapılış amacı iyi niyetli olarak gönül işlerini yoluna koymaktır. Yani birisini aşık etmenin ya da iki çifti birbirine bağlamanın bir zararı yoktur. Ancak her zaman zararsızdır diyemeyiz. Yapılış amacı kötü bir amaçsa yapıldığı amaç bakımından zararlıdır diyebiliriz (Ayırma, iki kişiyi soğutma, muhabbetlerini azaltma gibi). Bunun yanı sıra gerçek ve dürüst medyumlar tarafından yapılmazsa, bilgisiz bir kişi tarafından yapılırsa büyü yapılan, yaptıran ya da yapan kişiye musallata sebebiyet verebilir.

Aşk yapılan kişideki belirtiler

Bu büyü dışardan görüldüğünde pek anlaşılabilecek bir büyü değildir. Sonuç olarak aşk denilen şey tamamen fiziki ortamda var olan bir şey olmadığı için aşkın varlığını ya da yönünü insanlar anlayamayabilir. Bazı durumlarda kişilerin arasındaki elektrik hissedilebilir evet ancak net olarak bu kişiler arasında büyü var denilemez. Bunun yanı sıra bir insanda büyü var mı yok mu anlamanın yolu medyumlara başvurmaktır. Medyumlara başvurulmadan büyü olup olmadığını anlamanın yolu kişinin tepkilerine yaşantısına başından geçenlere bakmaktır. Büyülerin geneli kişilerin ezandan ve dini duyguları kabartan seslerden (İlahı, kuran, selâ gibi) rahatsız olmasına, uyku düzeninin bozulmasına, uyurgezerlik problemi yaşamasına, gece uykuda dişlerini gıcırdatmasına ve rüyadan kabuslarla uyanmasına sebep olur. Bu sorunları yaşayan birisi varsa üzerinde Aşk büyüsü de dahil olmak üzere bir büyü olma ihtimali vardır. Medyumlara başvurarak konu hakkında destek almak daha doğru olacaktır.

Aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır

Aşk büyüsünün tuttuğunu anlamak çok zor değildir. Eğer kişiyi rüyanızda görüyorsanız o kişide sizi rüyasında görüyordur ve büyü işlemeye başlamıştır. Ancak kişiyi rüyanızda gördünüz ya da o sizi rüyasında gördü diye hemen bu büyü oldu diye atlamak yok. İşlemi yaptırdığınız medyum size konuyla ilgili ne yapacağınızı zaten söyler o süreçte. Bunun yanı sıra kişinin size olan ilgisi sizinle olan samimiyeti daha ileri bir seviye almışsa aşk büyüsü tutuyor demek olabilir.
Aşk büyüsü yaptırmak için Medyum Zaher Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın