Medyum Zaher - 2020

AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

 

İki kişi kavuşamazsa aşk olur demiş büyüklerimiz ancak tek taraflı platonik aşkların sayısı da oldukça fazladır. Sevip de kavuşmayanların, karı cinsin dikkatini çekmek isteyenlerin en son çaresi aşk büyüsü oluyor. Son derece hassas ilişkilere çözüm olan aşk büyüleri sayesinde imkansız gibi görünen aşklar bir anda alevleniyor.

 

Etrafınızda, yaşamınızın bir döneminde gördüğünüz ve hayret ettiğiniz aşıklar muhtemelen bir büyüsünün tesiri altındaki aşıklardır. Aşk büyüsü yaptıranlar hem erkek hem de kadın olabiliyor. Önemli olan akıl sağlığının yerinde olması ve kişinin 18 yaşını geçmesidir. Çünkü 18 yaşına kadar kişi kararlarını sağlıklı bir şekilde veremez. aşk büyüsü yaptıranlar büyüyü yaptırmadan önce kesin kararlı olmalıdır.

 

 Aşk Büyüsü Yaptırdıktan Sonra

 

Aşk büyüsü yaptırmak için aşık olmasını istediğiniz kişiyle aynı ortamda bulunmanıza gerek yoktur. Sadece medyumun sizin için toplamasını istediği araç gereçleri toplamanız,, verdiği duaları harfiyen okumanız ve söylediklerini gününde, eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gereklidir.

 

Aşık etme büyüsü yaptıranlar sevdikleriyle farklı şehirlerde olsalar da büyü tutar. Hocanın söylediklerini harfiyen yaptıktan sonra belirli bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu süre üç ayı geçmez. Karşı cinsle farklı şehirlerde olsanız dahi yüreğine ve aklına adınız düşecektir. Aşık etme büyüsü yaptıranlar her nerede olursa olsunlar bir şekilde büyü yapılan kişi iletişime geçecektir.

 

 Büyünün Tesir Süresi

 

Aşk büyüsünün belirli bir tesir süresi yoktur. İki taraftan biri hayatta olduğu sürece büyü etkisini gösterir. Kısacası aşk büyü yaptıranlar bu büyünün etkisinin uzun yıllar süreceğini bilmesi gerekir. Büyünün sonlandırılması için aynı veya uzman bir hocaya gidip büyünün bozulması gerekir. Büyünün yaptıran kişi tarafından bozulması gerekir. Başka birine vekalet vermesi durumunda dahi büyü bozulmaz.

 

Bu nedenle aşk büyü yaptıranlar bu kararı almadan önce durumu iyice değerlendirmelidir. Tek taraflı yaşadığı şeylerin bir his mi yoksa geçici bir heves mi olduğuna kadar vermelidir. Neticede büyü yapılan kişinin hayatında biri olabilir ve büyü yapıldıktan sonra bu insanlar ayrılabilir. Bir nevi insanların hayatlarını ve gittikleri yolu değiştirmek olduğundan büyü yaptırmadan önce hislerinizin gerçek olduğundan emin olmalısınız.

Facebook adresimiz

Bir cevap yazın