Medyum Zaher - 2020

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR?

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR?

 

Sevdiğiniz kişinin aynı şekilde sizi sevmesini istiyorsanız aşk büyüsü nedir? sorusunun cevap olarak  verilebilir . Bu büyü sayesinde sevdiğinizin sizi sevmesini ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyüyü isteyen herkes gönül rahatlığıyla yaptırabilir. Herkesin sorduğu aşk büyüsü nedir? sorusuna cevap verdik.

 

 Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Bu işlemi yapmak kolay değildir. Medyum ve hoca aracılığı ile yapılmalıdır. Yakılarak hazırlanan aşk büyüleri vardır bu işlem genelde vefkleri bir mum ile yakılarak uygulanır. Suyu atılarak yapılan işlemlerde vardır bu işlemde de akarsuya veya denize atılarak yapılır. Toprağa gömülmek suretiyle yapılanlar, sevdiğin kişiye yedirmek ve içirmek suretiyle yapılanlar vardır. Sevdiği kişinin iç çamaşırları kullanılarak ve sevdiğine ait saç, tırnak gibi bedeninden bir parça kullanılarak hazırlanan aşk büyüleri vardır.

 

 Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? – Aşk Büyüsü Bozma

 

Bu büyü işleminden kurtulmak için medyum veya hoca bulunması doğru bir tercihtir. Sizin de yapacağınız birtakım teknikler de vardır. Kişisel olarak çözülmesi kolay değildir. Havas ilminden ya da gizli ilimlerden alanlarında çok iyi olan insanlardan yardım almak daha doğru olacaktır. Medyumlar aşk büyüsü bozma konusunda ilk baş negatif enerjiyi ruhunuzdan temizlerler. İyi enerjinin ruhunuzda dolaşmasını sağlayacak şekilde çalışmalara başlarlar. Bu işlemi teknik olarak bilmeyen bir kişi tarafından yapılırsa tam aksi yönde sonuçlar elde edilir.

 

 Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

 

Aşk büyüsü etkisinde olan kişi, daha önce hiç ilgi duymadığı kişiye karşı ilgi duymaya başlar. Sürekli o kişiyi düşünür aklından çıkaramaz. Ortada mantıklı bir sebep yokken bir kişiye karşı aşırı derecede özlem ve sevgi duymaya başlar. Bu büyüde etkilenen kişi sosyal hayatından kopmaya başlar daha önce ilgi duyduğu şeye ilgi duymamaya başlar. Gün içinde yaptığı işe konsantre olamaz. Aşırı duygusal halleri başlar.

 

 Aşk Büyüsü Kimler İçin Uygundur?

 

Çaresiz içerisinde olan ve ne yapacağını bilemeyen insanlar mutlaka bu yola başvurmalıdır. Evliler ve bekârlar da uygulayabilir. Bu işlem için büyüyü yaptıracak kişinin soyadı, ismi, doğum tarihi ve ana adı bilinmesi gerekmektedir bu sayede daha doğru bir sonuç elde edilebilir. Sevdiğiniz kişiye ve eşinize karşı uygulanabilir. Doğru bir şekilde uygulandığı zaman olumlu sonuçlar elde edilir.

Facebook adresimiz

Loading comments...