Medyum Zaher - 2020

AŞK BÜYÜSÜ İÇİN NELER GEREKLİDİR

Aşk büyüsü için  için neler gereklidir ?

Aşk büyüsü diğer büyülere nazaran daha fazla tercih edilir Çünkü çoğu insan karşılıksız aşk yaşar ve durumun tek çaresi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle konu hakkında araştırma yapmaları gerekir. Daha sonra ise kendilerine yardımcı olabilecek güvenilir bir medyum bulmaları gerekir. Eğer iyi bir medyum ile çalışırsanız bir sıkıntı yaşamadan aşk büyüsünü yaptırmış olursunuz.Aşk büyüsü yaptırmaya karar verenler ilk olarak aşk büyüsü için neler gereklidir? diye sorar. Çünkü bazıları aşık olduğu kişinin adını bile bilmez.
Uzaktan uzağa izlediği birinden hoşlanır. Bazıları anne adını bilmez bazıları yaşını bilmez. Bu yüzden bu bilgilerden hangileri en gereklidir ve bu bilgiler olmadan da işlem yapılabilir mi diye merak ederler. Bu yazımızda bu konuyu detaylarıyla açıklayacağız.Aşk büyüsü yaptıracağınız kişi için ilk şart o kişinin de sizi tanıyor olmasıdır. Yani sizin bildiğiniz ama sizi hiç görmemiş birisine veya görme ihtimaliniz bile bulunmayan birisine aşk büyüsü yaptıramazsınız.

Ünlü birine aşk büyüsü yapılabilir mi ? Örneğin sizi hiç tanımayan ama hayranı olduğunuz bir şarkıcıya, sanatçıya bu işlem etki etmez. Aşk büyüsünün mantığı sizi sevmeyen birinin veya size sevgili, eş gözüyle bakmayan birinin fikirlerinde değişiklik yapmaktır.

Aşk büyüsü için neler gereklidir ?

Dolayısıyla sizi hiç tanımayan birinin  hakkınızda olmayan fikrini değiştiremezsiniz. İlk şart sağlandıktan sonra ikinci şart da kişisel bilgilerdir. Peki aşk büyüsü için fotoğraf şart mıdır? Aşk büyüsü için neler gerekli en gerekli bilgiler isim anne ismi doğum tarihidir. Eğer bu bilgilerde eksik varsa örneğin doğum tarihini bilmiyorsanız ya da doğru olup olmadığından emin değilseniz yerine kişinin fotoğrafı da kullanılabilir. Eksik bilgiler yerine bir adet fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır. Peki aşk büyüsü sadece fotoğraf ile yapılabilir mi
Aynı şekilde sizinde kendi bilgileriniz gerekmektedir. aşk büyüsü için neler gerekli Bunun dışında hocamız 18 yaş altı hiç kimseye aşk büyü yapmamaktadır. Bunun dışında ki yaş farkları  işlem için sorun teşkil etmez. Ayrı şehirlerde yaşamanızın da işlem için olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Aşk büyüsü uzaktan da yapılabilen bir işlemdir. Kısacası sadece bilgiler yeterli olacaktır. İç çamaşırı, saç, tırnak, kıyafet gibi özel eşyalar gerekli değildir. Daha detaylı bilgi için Medyum Zaher Hoca‘ya ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın