Medyum Zaher - 2020

AŞK BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Aşk Büyüsü Çeşitleri

İnsan duyguları ile yaşayan bir canlıdır. Duygularını başkalarına belli etmek konusunda herkes aynı tepkileri veremeyebilir. Bazı insanlar sevdikleri kişilere karşı bazı durumlarda açık olamayabilir. Veya sevdikleri kişilerden karşılık göremeyebilir. Bu durumlarda aşk büyüsüne başvurulabilir. Aşk büyüsü genel bir başlıktır. Ve içresinde kişinin problemine göre olan bir işlem uygulanır. Aşk büyüsünün genel tanımı olarak kişinin gönlündeki kişiye gönül bağlarının birleştirmesidir.Bu konuda uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Aşk büyüsü uzman bir medyum tarafından yapılması durumunda evlilik ve ömür boyu sürecek bir birliktelikle sonuçlanacak bir işlem türüdür. Ünlü medyum Zaher Sekmen 27 yıldır milyonlarca seveni birbirine kavuşturmuş ve mutlu bir yuvaları olması için zaman ve çaba harcamıştır. Aşk büyüsü çeşitleri onlarca olması her kişinin tedavisinin farklı olmasıdır.

 

kilit büyüsü, canbar, mum büyüsü, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, ceviz büyüsü,

 

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü yapılan veya yaptıran kişide etkileri gözle görülür etkileri olduğu gibi sadece kişilerin hissettikleri etkilerde vardır. Bu etkiler dışarıdan diğer insanlar tarafından kişilerin birbirine yakınlaşması sonucunda fark edilse de aşk büyüsü olduğu anlaşılmaz.Bunun dışında diğer etkiler de kişilerin duygularında değişikler iç dünyalarındaki birbirlerine karşı yakınlık hissetmesi ve özlem duymaları sağlanır ve kişiler bunları hissederken birbirlerine ulaşmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. bu etkilerin dışında da metafiziksel olarak etkileri yıldızları barışır ve gönül bağları güçlenir ve kişiler birbirlerine özlem duymaları sağlanır.

 

Aşk Büyüsü Duaları

Aşk büyülerinin çoğu çeşitli malzemeler veya ruhani varlıklar ile yapıldığı gibi dualar ile de yapılır. Bu dualar herkes tarafından okunabilir. Fakat bu dualar medyumlar tarafından insanlara verilir ve medyumun tarafından tarif edildiği şekilde ve saatlerde okunması gerekmektedir. Bu şu demek değildir kişinin istediği saatte okumasına engel mi tabi ki hayır. Ancak medyumun söylediği saatler dua kapılarının açıldığı ve edilen her duanın kabul edildiği  saatlerdir. bu konuda çok çeşitli dualar vardır. Yapılan işlemlerin dualar ile desteklemek kullanılan yaygın bir yöntemdir. Bu yöntem yapılan işlemlerin kesin sonuç vermesi için kullanılan dua ile destekleme yöntemi işlemleri olumlu yönde etkisi altına alır ve kişilerin yaptırdıkları aşk büyüsünün bir ömür sürmesi için olanak sağlamaktadır.

 

Aşk Büyüsü Yapan Hoca

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinde hizmet vermektedir.

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın