Medyum Zaher - 2020

AŞIK ETME BÜYÜLERİ

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NEDİR ? NELERDİR ?

Aşk insanların adeta yemek, içmek gibi ihtiyaçlarından biridir nasıl ki yeme içme bedeni beslerse aşkta ruhu besler. Bir kimse sevgisiz yaşayamaz eğer bir birliktelik varsa bu kimselerin yapabileceği bir çok seçenek vardır ancak  bazı kimselere de sosyal yöntemlerle çok başarı elde edilemeyebilir.  Ancak bu insanlar için imkanlar kesinlikle bitmiş değildir. Aşık etme büyüsü için pek çok kimse girişimde bulunuyor ve aşkı mutluluğu yakalamak için harekete geçiyor. Bu büyüyü genellikle karşılık göremeyen aşıklar tercih ediyor.

Karşılık görmeyen (platonik aşıklar) için burada bir çalışma yapılmak gerekmektedir. Bu çalışmalar genelde 1 ayı geçmeden etki etmekte platonik olarak aşık olduğunuz kimse sürekli düşlerinde rüyalarında hayallerinde sizi görmekte size olan ilgisi artmakta netice de aşk birlikteliği ile neticelenmektedir.

Bu süreçten sonra kişi ile aranızdaki bağın aşık etme büyüleri nelerdir durumu size bağlıdır. Siz isterseniz bunu bir evlilikle neticelendirilebilir. isterseniz sadece onun sizi sevmesini sağlayarak kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü genelde karşılıksız aşıklar tarafından tercih ediliyor gibi görünse dahi aslında evli ve nişanlı çiftler tarafından da tercih edilmektedir. Örnek vermek gerekirse evli bir çift aralarında sorunlar oluyor ve eşlerden birisi dışarıya ilgi gösteriyor diğer eş bu büyü sayesinde eşinin ilgisini alakasını tekrar kazanıyor. Tekrar karşılıklı mutluluk yakalanabiliyor. Yada nişanlı bir çift halkımızda yaygın olan görücü usulü olarak tanışmış ve nişanlanmışlar burada taraflardan biri diğer tarafa bunu aşık etme büyüleri nelerdir yaptırarak evlilik yoluna daha emin adımlarla devam edebiliyorlar.

AŞK BÜYÜSÜ

Bazen bazı durumlarda yapılan işlem tutmaz yada geç tutar sizde bu tarz bir işlem yaptığınızda öncelikle netice için büyünün tutacağına inanmalısınız bir büyünün tutması yaptıran kişinin inancı ile doğru orantılıdır yada işlemin tutacağı ile alakalı içinde şüphe olanların büyüleri ya etki etmemekte yada çok geç etki etmektedir.
Bu tarz bir işlem yapmadan önce kesinlikle içinizdeki şüpheleri yok etmeli ona göre işlem yapmaya başlamalısınız. Aksi taktirde işleminiz  tutmayacaktır. Ayrıca bu işlemlere karar vermeden önce büyü yaptıracağınız kişi üzerinde herhangi bir işlem var mı bakılmalı yada birlikte olduğu biri var mı öğrenilmesi gerekmektedir. İşleme de bu bilgiler ışığında başlanmalıdır.

Yaptıracağınız işlem ister vefk olsun ister başka bir şey muhakkak öncesinde yıldız name bakımı yaptırmalı çakralarınız açık mi arada bu işlemi engelleyecek bir durum var mı bakımlarla anlaşılmalıdır. Bazı durumlarda sadece yıldızname ile bakım yeterli olmamakta suya da bakim yapılmaktadır. En son olarak eğer arada hiç bir engel yoksa işleminize başlanmaktadır.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın