Medyum Zaher - 2020

AŞIK ETME BÜYÜLERİ NELERDİR?

Aşık Etme Büyüleri Nelerdir?

 

Âşık olmak, nasıl ki dünyanın en doğal süreçlerinden birisiyse âşık etmek de o kadar doğal ve ruhidir. Duyguların var olduğu bir ilişki, karşılıksız bile olsa her zaman başlamaya yakındır. İlişkilerinde mutlu olmayanlar, sevildiğini düşünmeyenlerin başvurduğu ilk çarelerden biri âşık etme büyüsüdür.

 

 Âşık Etme Büyüsü Nedir?

 

Âşık etme, ilim sahibi ve ruhaniyeti yüksek bir medyum tarafından yapılması salık verilen bir büyü çeşididir. Yorulmuş ilişkiler, başlayamamış ilişkiler ya da bunların dışındaki her türlü kötü giden ilişkileri düzeltmeye yarar. Aşık etme büyüleri nelerdir?, çok güçlü bir büyüdür. Yalnızca 1 kere yaptırmak bile kişiler arasındaki sevginin güçlenmesini sağlar. Henüz başlamamış ilişkilere de aşk tohumları eker. Deneyimli ve bilgili bir medyum tarafından yapılması, büyünün başarılı ve uzun soluklu olması açısından önem arz etmektedir.

 

 Âşık Etme Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

 

Aşık etme büyüsünü herkes yaptırabilir. Burada önemli olan şey; büyüyü yapacak kimsenin bilinç, irade ve kuvvete sahip bir hoca olmasıdır. Genellikle bu büyüyü karşıdaki kişiden herhangi bir duygu göremeyen, kendine âşık etmek isteyen kimselerin yaptırdığı düşünülür. Ancak bununla beraber, âşık etme büyüsü, yolunda gitmeyen evliliklerin, mutsuz ve monoton ilişkilerin de bir kurtarıcısıdır. Bu sebeple ilim sahibi bir hoca tarafından yapılan âşık etme büyüsü sayesinde, ilişkilerin mutluluk ömrü uzun yıllara varacaktır.

 

 Âşık Etme Büyüleri Nelerdir?

 

Âşık etme büyüleri, büyüyü yapacak olan medyuma ve kişinin ilişki dinamiğine göre farklılık göstermektedir. Burada önemli olan büyünün çeşidi ile birlikte, büyüyü yaptırmak isteyen kişinin nasıl bir ilişki istediğidir. Örneğin;

* Karşılıksız sevdaya düşmüş kişiler için,

* Seven ama sevilmeyen taraf olduğunu düşünen kişiler için,

* Terk eden kimseyi geri döndürmek için,

* Mutsuz bir evlilikte veya ilişkide her iki tarafın da aşk duygusunu kuvvetlendirmek için…

Şeklinde özetlenebilir. Her ilişkinin kurtarıcısı olan âşık etme büyüsünü yapmak için yüksek bir irade ve deneyim gerekmektedir.

 

 Âşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Ruhaniyeti ve ilim yönü kuvvetli bir medyum tarafından yapılması, büyünün sağlıklı olması açısından en önemli kriterdir. Bu nedenle âşık etme büyüsünü yaptırmak isteyen kimselerin deneyimli bir medyum ile iletişime geçmeleri önemlidir. Âşık etme büyüsü, büyü yapılacak kişinin iradesine direk intikal ederek ortaya çıkar. Uzun yıllar boyunca etkisi devam eder ve büyü bozumu yapılmadan bozulmaz.

Facebook adresimiz

9 Comments

Add Yours →

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın