Medyum Zaher - 2020

ALMANYA MEDYUMLARI

Almanya Medyumları

 

Almanya Medyumları isteyen arkadaşlarımıza yardım etmek için web sitemizi oluşturduk ve bu siteye medyum yorumlar ekledik. Medyumlara ihtiyaç duyan arkadaşlarımız bu sitedeki medyumların yorumlarını okuyabilir ve çalışacakları medyumları seçebilir. Amacımız insanları dolandırıcılardan uzak tutmak ve gerçek medyumlar ile çalışmaktır.

 

Turan’ı bir medya olarak arayanlara gururla tavsiye edebiliriz. Medyum arayışı, binlerce yıldır tüm uluslardan insanlar için var olan bir kavramdır. Ancak, bu her ülkede neyin başarıldığı ile ilgili çok özel bir bilgidir. Maalesef istediğiniz yerde Almanyada büyü yapan hocalar bulamayabilirsiniz. Bunun en önemli nedeni, kötüye kullanılması ve gerçekten ilgili yönlerinin insanlar tarafından keşfedilmesidir. Gerçekte ihtiyacı olan gurbetçi dostlarımıza yardım edebilecek bir öğretmen her zaman yoktur. Birçok insan böyle açıklamalar yapar, ancak farklı bir ses verdiklerinde kafası karışır.

 

 Medyumların Gücü

 

 Medyum öğretmenler özel güçlerini kötülük için de kullanabilirler. Ancak bu durum medyum öğretmenin vicdanı ve iş anlayışı ile bağlantılıdır. Maneviyatçılığa göre, bu yetenekleri olan hiç kimse yeteneklerini kötü niyetli amaçlar, eğlence ve kişisel çıkarlar için kullanmamalıdır. Ruhsal anlamda hizmet veren Almanyada büyü bozan hocalar da bu durumdan kaçınırlar çünkü etik anlayışına aykırıdır. İnsanların yararına bir talepte bulunursanız, derhal size yardımcı olacaktır.

 

Medyum insanlar arasında ayrım yapmazlar. Kapısını çalan herkesten kurtulmaya çalışıyor. Aynı zamanda uzakta olan insanlar için çalışırlar. Alman medyumlar son zamanlarda, özellikle Avrupa’da yaşayanlar için büyük talep görürler. Çünkü Almanya ve Avrupa’da ciddi bir Türk nüfusu fazladır ve Almanya medyum arayışı da fazladır. Alman medyum profesörleri adı altında çalışan ve kendi makamlarından gönderilen ve mal gönderebilen medyumlar, insanların zor zamanlarda hayatta kalabilmelerine ve onlarla birlikte olmalarına izin vermektedir.

 

 Herkes Medyum Olabilir Mi?

 

Medyum olmak farklı konular hakkında bilgi gerektirir. Zihinsel ve ünlü insanlar, hayatlarının çoğunu Kur’an’ın iç yüzünü okumak, anlamak, tercüme etmek ve anlamak için harcayan insanlar Almanyada büyü bozan hocalar olarak bilinir. Özel yeteneklerle doğmamış olanlar vardır, ama bu kişide bu yeteneği kazanmış birini seçerler. Bu nedenle, sıradan bir insanın öğretmen olması çok zordur. Başka bir deyişle, bir kişinin tepkisinden görünümüne bir sonuç çıkarıp bir şekilde gördüğünüz şeyleri karşılaştırarak servet anlatmaya bakabilirsiniz. Herkes servet anlatmaya bakamaz, ama herkes sihir yapma yeteneğine sahip değildir.

 

 Medyumların Görevleri

 

 Medyumlar, resmi olarak vergi mükellefi olan ve vergilerde kayıtlı olan usta kişilerdir. Sorunu, gündüz ve gece, Türkiye’de güvenilir bir Almanyada büyü yapan hocalar araştırması ve araştırmasının sizin tarafınızda olduğu gizli ruhsal bilgi ve ruhsal bilimlerin çözümünü bulmak için hepiniz varsınız. İlk lisanslı medyum mükellefi olan Medyum Zaher her çalışmanın arkasındaki doğanın yüksek anlayışı ile dürüst ve güvenilirdir. Güncel olarak Almanya medyum listesinde görev almaktadır.

Facebook adresimiz

Bir cevap yazın