Medyum Zaher - 2020

ADET KANI BÜYÜSÜ

ADET KANI BÜYÜSÜ

Adet kanı büyüsü aşk büyülerindendir. Çok kuvvetli olması sebebi ile çok tercih edilir. Yine bu büyü de diğer büyülerde olduğu gibi adını içeriğinden almıştır.

Adet kanı yedirilerek ya da içirilerek uygulanır. Yalnız adet kanı büyüsünün yapımı sadece bu kadarla sınırlı değildir. Okumaları vardır, özel ritüelleri vardır. O yüzden lütfen ama lütfen hiç kimse bunu evde tek başına uygulamaya kalmayın. Bilinçsiz bir şekilde eşlerinize bunu yapmayın. Yani boşanma aşamasında olduğunuz eşiniz var. Her şey raydan çıkmış ama bir adet kanı içiriyorsun, her şey düzelmiş. Yok, öyle bir dünya! Her şey o kadar basit ve kolay olsa biz bu işe ömrümüzü vermezdik. Mağdem bu kadar kolay dünyada platonik aşık kalmaması lazım.
Herkes yapsın o zaman. Bu işlemin adı olabilir ama bu her şey bu kadarla sınırlı demek değil. Mesela kilit büyüsü diyelim. Bu büyünün adı kilit diye sadece kilit almak yeterli olur mu? Kilit büyüsünde birbirine bağlanmak istenen çiftler için kilit okumalar yapılarak kapatılır. Üç gün yapılan okumaların ardından kilit bir mezarlığa gömülür.

Kişilerin bilgileri altın alınarak üzerlerine ibranice olarak yazılır. Onlarda kilidin yanına gömülür. Bunları ben okuma diyerek geçiyorum çünkü bunlar medyumluğun sırlarıdır. Bu büyülerin hepsi kişilere göre farklı yapılır. Ahmet’e bu büyüyü çarşamba günü yapmak gerekirken, İsmail’e bunu pazar günü yapmak gerekir. Bunların hepsi yıldızların uyumuna göre belirlenir.
Yıldızınız düşük mü, yüksek mi, Doğum saatiniz kaç, özel sayınız ne gibi daha birçok soru yıldızname bakımının içindedir. bu büyü yaptıracak olan kişi mutlaka adet kanı büyüsü yapan hoca ile ya da adet kanı büyüsü yapan medyum ile çalışmalıdır.Bu hocalar dışında hiç kimse size yardım edemez, size büyü tarifi veremez.  Sizde bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında nerede yaşadığınız kesinlikle önemli değil. Yaptıracağınız kişilerin bilgilerini biliyorsanız gerisini Medyum Zaher SEKMEN Hoca yapar. Zaten Türkiyenin en güvenilir medyumu, en etkili adet kanı büyüsü yapan hoca, en iyi büyü yapan hoca, bu  büyüyü bilen hoca olarak anılır.
Bu işlem  hakkında detaylı bilgi için Medyum Zaher SEKMEN ile iletişime geçebilirsiniz.

 

4 Comments

Add Yours →

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

ben bağlama işlemi yaptırdım hocama çok memnun kaldım şimdi herkese anlatıyorum

Bir cevap yazın