Medyum Zaher - 2020

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR?

ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR?

 

Adet kanı büyüsü nedir? Bu büyü işlemi çok hoş karşılanmayan bir büyü çeşididir. Bu büyü için kadınların ay başı kanı kullanılır. Adet kanının getirdiği büyü belirtileri göz önünde bulundurulmalıdır. Kanla yapılan bir işle olduğu için adet kanı büyüsü güçlüdür. Adet kanı büyüsü nedir?  Sevdiği erkeği veya kocasını kendine bağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılır. Bu işlem için medyum veya hoca ile yapılmalıdır.

 

 Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zor gerçekleştirilen bir büyü işlemi değildir. Doğru malzemelerin kullanılması, doğru duaların okunması ve sırasıyla doğru bir şekilde uygulamaların yapılması gerekir. Doğru bir şekilde yapılmayan bu işlem istenmeyen olumsuz sonuçlara neden olur. Büyüyü doğru şekilde yapmak ve istenmeyen sonuçlardan korunmak için medyum veya hoca ile yapılmalıdır. Adet kanını sadece erkeğin yiyeceğine, içeceğine karıştırmakla ve bazı duaları okumak ile yapılmaz. Doğru uygulamalar ile olumlu sonuç elde edilir. Yanlış uygulamalar ile farklı etkiler ortaya çıkar.

 

 Adet Kanı Büyüsü Etkileri

 

Eşine adet kanı içeren kadın, eşinden olumlu belirtilerini 3 gün içerisinde almaya başlar. Büyü etkisinde olan erkek, vücudunda dolaşan büyülü kanın etkisiyle eşine karşı güzel duygular hissetmeye başlar. Adet kanı büyüsü etkisinde kalan erkek ilk belirti olarak eşi ile ilgili erotik rüyalar görmeye başlar. Bu rüyalar bir süre sonra gerçek hayata ve fiziksel eylemlere bırakır. İlk haftanın geçtikten sonra erkek kendi eşine karşı şehvet duyguları hissetmeye başlar. Bu işlem etkisinde olan erkeğin hayatında bir kadın olsa bile ayrılır ve eşine yönelir.

 

 Adet Kanı Büyüsü Zararları

 

Kadının eşin karşı yapmış olduğu bu davranış hoş değildir. Etik ve sağlık açısından kabul edilemez bir durumdur. Bu işlem yüksek etkili olmasına rağmen uzun süreli etki göstermez. Kadın eşine karşı geçici süre hüküm edebilir sonraki zamanlarda etkisi kaybolmaya başlar.

 

 Adet Büyüsü Kimlere Yapılır?

Karısını sevmeyen, aldatan, terk eden, haksız yere boşanmak isteyen kocaya yapılır. Nişanlısını terk eden, dini nikahlı karısını terk eden eş içinde yapılır ve hızlı bir sonuç alınır. Kime yapılırsa yapılsın garanti sonuç elde edilir. Kadın hak ettiği değeri kocasından almaya başlar.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

Bir cevap yazın