fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

SEVGİ BÜYÜSÜ NEDİR – ETKİLERİ NELERDİR?

Sevgi Büyüsü

 

Sevgi büyüsü genellikle karşılıksız seven kişilerin yaptığı bir büyüdür. Aynı zamanda evli çiftler ya da birbirlerini seven yalnız aralarında bazı problemler olan kişiler için de sevgiyi arttırmaktadır. Sevgi büyüsü yapmak isteyen kişiler mutlaka sevgi büyüsü yapan medyum ya da uzman birine sormalı adımları ona göre yapmalıdır. Medyum tarafından yapılan ya da büyü konusunda uzman olan kişilerin yaptığı tılsımlar bir ömür sürmektedir. Sevgi büyüsü nedir? sorusunun bir diğer yanıtı ise sevgiyi arttırmak ve araya girmeye çalışan kişileri uzaklaştırmak için yapılan büyüdür.

 

Sevgi büyüsü kimlere yapılır? sorusu ilk yanıt eşler arasında yapılmaktadır. Eşlerin birbirleri arasındaki sevgiyi ve bağlılığı arttırmak için sevgi büyüsü yapılır. Bu büyü sayesinde eşler birbirlerine daha sadık kalmaktadır. Eşlerin arasında girmeye çalışan üçüncü kişiler de bu büyü ile uzaklaştırılabilir. Genellikle yeni evli çiftlere aralarındaki bağ bir ömür sürmesi için yapılmaktadır. Karşılıksız sevgi yaşayan kişiler için de sevgi büyüsü kimlere yapılır? sorusunun bir diğer cevabıdır. Uzun zaman boyunca karşılıksız aşk yaşamış olan kişiler bu büyüye başvurmaktadır.

 

 Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Sevgi büyüsünü yapacak olan kişinin büyü yaparken ve karşılığını görmek için sabırlı olması gerekmektedir. Aynı zamanda büyüyü yaptığı kişiyi gözlemlerken de hareketlerine dikkat etmelidir. Sevgi büyüsü yapmak için hiçbir tecrübesi olmayan kişiler sevgi büyüsü yapan medyum hocalardan yardım almaları büyünün düzgün yapılmasını sağlayacaktır. Büyüyü yapmak için doğru malzeme ve adımları takip etmek kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir.

 

 Sevgi Büyüsü Tarifi Nedir?

 

Büyü hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişiler genellikle sevgi büyüsü nedir? gibi sorular yöneltmektedir. Büyünün amacını ve etkilerini anlayan kişiler bu büyünün nasıl yapılacağını merak etmektedir. Cuma gecesi gül yağı ile banyo olarak başlanır. Büyü yapılacak odaya pembe güller dağıtılır. Işıklar kapanarak yalnızca mum yakılır.

 

Bakır bir halka alınarak mumum üzerinden birkaç defa geçirilir. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin adı söylenerek Venüs’ten sevgi istenir. Bakır halkayı mumdan geçerek soğuduktan sonra parmağa takılır. Büyünün etki etmesi için bu ritüel birkaç defa tekrarlanmalıdır. Büyü etki edene kadar bakır halka mutlaka parmakta kalması gerekiyor.

 

1 Comment

Add Yours →

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN