fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

YUMURTA BÜYÜSÜ NEDİR NASIL YAPILIR?

Yumurta Büyüsü

 

Yumurta büyüsü, genellikle sevgilileri, eşleri birbirinden ayırmak için kullanılan, yapımı ekonomik ve manevi açıdan kolay, bu yüzden daha çok tercih edilen ama etkisi büyük kara büyüler arasında yer almaktadır.

 

  Yumurta Büyüsü Yapmak İçin

 

Peki bu yumurta büyüsü nasıl yapılır? Yumurta büyüsü yapmak için öncelikle marketten alınmış herhangi bir yumurta, sarı bir kağıt ve isteğe bağlı olarak bir mum gerekmektedir.

 

Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra, büyüyü yapabilmek için sessiz ve odaklanabileceğiniz, dikkatinizin dağılmayacağı bir ortam sağlamanız gerekir. Mistik bir hava yaratacak ve odaklanmanızı kolaylaştıracak loş bir ışıklandırma ya da tüm ışıkları kapatıp mum yakmak büyüye başlamak için size gerekli ortamı sağlayacaktır. Tüm bu ortam şartları sağlandıktan sonra yumurta büyüsü nasıl yapılır?

 

  Büyüye Başlamak İçin…

 

Büyüye başlarken öncelikle olmasını istediğiniz şeye tam olarak odaklanıp niyet etmelisiniz. Ardından kıbleye doğru dönerek ulvi güçlerden dileğinizi gerçekleştirmesi için yardım isteyip 17 kez ” Ey ulvi güçler, beni hissedin, bana yardıma gelin” demelisiniz.

 

Bu uygulamayı yaparken içinizde garip bir ürperti hissetmeniz, ulvi güçlerin dikkatini çekmeyi başardığınıza ve yardım için geldiklerine işarettir. Ardından yere çömelip sarı kağıdı yere koyun, sol eliniz kalbinizde, olmasını istediğiniz şeye odaklanırken sağ elinizle yumurtayı kırın. Daha sonra sağ elinizin işaret parmağıyla yumurtayı karıştırın. Bu işlemleri yaparken sol elinizi kesinlikle kullanmayın.

 

  Büyüyü Yaptıktan Sonra

 

Büyüyü yaptıktan sonra yumurtanın kağıt üzerinde 24 saat kalarak kurumasını sağlayın ve ardından kuruyan kağıdı kare şeklinde katlayıp yatak odanızda yerden yüksek bir yerde 7 gün boyunca bekletin.

 

  Yumurta Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapılmalıdır?

 

Yapılışı ne kadar basit görünse de yumurta büyüsü de diğer büyüler gibi ulvi güçler yardımıyla yapılmış bir kara büyüdür. Bu yüzden yumurta büyüsü nasıl bozulur diye evde uğraşmadan önce mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır.

 

Peki yumurta büyüsü nasıl bozulur ya da bozulur mu?

 

Yumurta büyüsü, bazı dualar ve vefkler yardımıyla işinin ehli bir hoca vesilesiyle bozulabilir.

 

  Yumurta Büyüsü Yapan Hocalar

 

Medyum Zaher Sekmen yumurta büyüsü yapan hoca olarak bilinmektedir. Yaşadığınız yerde bildiğiniz işinin ehli iyi bir hoca varsa yumurta büyüsü yaptırmak ya da bozdurmak için onlara da başvurulabilir.

 

5 Comments

Add Yours →

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN