fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

Domuz yağı büyüsü

İnternette medyumluk üzerine ve medyumların kullandığı araçlar, büyüler üzerine bilgi veren sitelere baktığımda domuz yağı büyüsü ile ilgili pek bir yazıya denk gelmedim. Denk geldiğim yazılarda yetersiz, yanlış bilgilerle doluydu. Üzerlerinde domuz yağı büyüsü olduğunu söylediğim kişiler bu büyüyü duymadıklarını ve bilmediklerini söylüyorlardı. İnternette bu büyüyü araştırıp hakkında bilgi edinmelerini söylediğim kişiler kafaları karışmış bir şekilde beni arayıp tekrar soruyorlardı. Bende duruma el atmam gerektiğine karar verdim ve domuz yağı büyüsü hakkında bir yazı yazmam gerektiği kanaatine vardım. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime domuz yağı büyüsü nedir, domuz yağı büyüsü ne için kullanılır, domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir, domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur, domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır konularına değinerek bu konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım ve domuz yağı büyüsü nedir anlatalım.

Domuz yağı büyüsü nedir?

Kara büyü sınıfında yer alan ve kara büyü sınıfında en çok kullanılan büyülerin başında gelir. Çok eski zamanlardan beri popülerliğini koruyarak kullanılmaktadır. Kara büyülerin genel özelliği gereği genel olarak kötü amaçlar için kullanılır ve bu büyünün yapılması için hizmet eden varlıklar kötü amaçlı şeytani varlıklardır. Domuz yağı büyüsü ile yapıldığı için oldukça başarılı ve kesin sonuçlar vermektedir. Kara büyüler içerisinde yer aldığı için kullandığı varlıkların direncini kırmak ve büyüden vazgeçirmek kısaca büyüyü bozmak oldukça zordur.
Domuz yağı büyüsü ne için kullanılır
Birçok farklı amaç için kullanılsa da genel kullanım nedeni intikam almaktır. İntikam çok geniş bir kavram olduğu için herkesin intikam anlayışı farklıdır. Birisini sevdiklerinde ayırmakta intikamdır, kısmetini ve rızkını kapatmakta bir intikamdır. Bu sebepten dolayı birçok farklı amaç için intikam güdülmeden de yapılmışlığı vardır. Kullanım alanlarını kısaca sıralamak gerekirse; Bir çifti ayırmak (Karı-koca ayırmak, sevgili ayırmak, iki yakın arkadaşın aralarını açmak), iş-kısmet-rızk kapatmak (kazancına ve tabiri caizse geleceğine ket vurmak, ticari ve kişisel olarak yükselişini engellemek), yıldız dengelerini bozmak (hayatının düzeninde ve vücudunda düzensizliklere neden olmak, hastalık ve ölüme sebebiyet verebilecek bozulmalar oluşturabilir), kişinin erkekliğini, dilini, iletişimini bağlamak gibi birçok amaçla kullanılmaktadır.
Domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir
Büyü yapıldıktan sonra etki göstermesi birçok farklı etmene bağlıdır. Yani büyüyü yapan medyum, büyü yaptıran kişi, büyü yapılan kişi, büyünün yapılış amacı, büyünün yapımında kullanılan malzemeler ve büyünün malzemeleri etkinin ne zaman görüleceğini değiştiren etmenlerden sadece birkaçı. Ancak domuz yağı büyüsü kara bir büyü olması ve genel kullanım amacının bir şeyleri yıkmak yok etmek olması nedeniyle etkisi zaman içerisinde katlanarak görülmektedir. Nasıl ki bir binanın bir kolonu çöktükten sonra binanın kalanı yavaş yavaş çökerse domuz yağı büyüsü de aynı mantıkla ilerler. Yani yavaş yavaş yok ederek devam eder.

Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur?

Domuz yağı büyüsü kara büyüler sınıfında olan bir büyüdür ve bu büyünün işlemesini sağlayan varlıklar şeytani varlıklardır. Bu şeytani varlıkları yaptıkları işten vazgeçirmek oldukça zor ve meşakkatlidir. İnternette araştırma yapıldığı zaman domuz yağı büyüsünü bozan dua adı altında dualar paylaşılmıştır veya bazı kişiler bu büyüyü bozmak için kişilere özel dualar yazdığını söylemektedirler. Öncelikle böyle bir şeyin yalan olduğunu kesinlikle bilmelisiniz. Böyle güçlü bir büyü sadece dua ile ne yazık ki durdurulamaz veya bozulamaz. Bozulması için gerçek medyumlarca özel bir efor gerektirir. Bu büyüden kurtulmak için gerçek dürüst medyumlara başvurmak ve onlardan yardım almak en doğrusu olacaktır.

Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır

Domuz yağı büyüsü olup olmadığını anlamak çokta zor değildir. Diğer büyülerin anlaşılma yöntemlerinden pekte bir farkı yoktur. Diğer büyülerin gösterdiği etkiler gibi domuz yağı büyüsü de ezandan rahatsızlık duyma, uyku düzensizliği, kabuslarla uyanma, uyurgezerlik gibi şeyler başta olmak üzere birçok büyü belirtisi ile domuz yağı büyüsü olup olmadığı anlaşılabilir.

4 Comments

Add Yours →

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN