fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

Muhabbet Celbi hakkında herşey -2

Muhabbet Celbi

Muhabbet celbi dediğimiz işlem çok ortada kalmış bir işlemdir. Kimse tam olarak muhabbet celbi nedir ne işe yarar ne için kullanılır bilmiyor. Oysa aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, yumurta büyüsü, Ermeni büyüsü, adet kanı büyüsü öyle mi? Hangi büyünün ne işe yaradığını biliyor herkes az çok. Bende bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime muhabbet celbi nedir, muhabbet celbi ne işe yarar, kimler muhabbet celbi yapar, muhabbet celbi yapan hoca, muhabbet celbi rahmani bir işlem midir gibi muhabbet celbi ile ilgili birçok soruya cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım.

Muhabbet celbi nedir?

Uzun yıllar süren evliliklerden sonra çiftler arasında artık soğukluk başlıyor. Eşler ne konuşacaklarını bilemiyorlar. Bu soğuma yavaş yavaş kişileri ayrılığa doğru sürüklüyor. Muhabbetin bitmesi demek geçimsizliğin başlaması demek, geçimsizliğin başlaması demek kavgaların başlaması demek, kavgaların başlaması demek ayrılığın başlaması demektir. Dolayısıyla insanlar muhabbetsizlik ve iletişimsizlikten çekinmektedir. Çünkü bu kaçınılmaz bir sona doğru ilerleyişin işaretidir. Muhabbet celbi de kişiler arasındaki bu soğukluğu ve iletişimsizliği bitirmek adına yapılan işlemlerden birisidir.

Muhabbet celbi ne işe yarar?

Çiftler arasındaki soğukluğu kırarak iki çifti birbirine yakınlaştırır ve iletişimlerini güçlendirir. Bu özellikleri açısından düşünüldüğünde geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler ile benzerlikler taşımaktadır dersek yalan olmaz.

Kimler muhabbet celbi yapar

Büyü yapan hocalar, güvenilir medyumlar, dürüst medyumlar, işinin ehli medyumlar, profesyonel medyumlar, dürüst hocalar bu işlemleri yapabilirler. Bunun dışında sıradan kişilerin bu işlemlere kalkışmamasında fayda vardır. Şayet kişiler bu konuda bir atılımda bulunursa istenilen etkinin tam tersini yaratabilirler.

Muhabbet celbi yapan hoca

Bu hocalar gerçekten profesyonel medyumlardır. Bu hocalara muhabbet celbinden tutun. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, nohut büyüsü, ayırma büyüsü, yumurta büyüsü, kilit büyüsü, papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, vefk, aşk vefki, terfi vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki olmak üzere her türlü rahmani olsun olmasın her işlemi yaparak yardımcı olurlar.

Muhabbet celbi rahmani bir işlem midir?

Muhabbet celbi yapı olarak iki çifti birbirine yakınlaştırmak ve aralarındaki iletişimi arttırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü muhabbet celbi kötü amaç taşımayan bir işlemdir ve doğal olarak rahmani işlemler, ak işlemler arasına girmektedir. Yapılmasında dinen bir sakınca yoktur. Her hangi bir haram ya da günah -işin içinde bir dalavere yoksa- yoktur.

27 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN