fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

Aşk tılsımları hakkında

Aşk tılsımları

Bana gelen aramalardan Müslüman kardeşlerimin bana bolca danıştığı ve merak ettiği bir konu olduğunu fark ettim. Bu konu Aşk tılsımları. Benim de görevim siz kardeşlerime elimden geldiğince en iyisini yaparak sizlere katkı sağlamak olduğu için bu yazımızda siz değerli kardeşlerime Aşk tılsımları ile ilgili kısa bilgiler vereceğim. Umarım işinize yarar ve kafanızdaki soru işaretlerini biraz olsun giderecek bir yazı olur. Lafı daha fazla uzatmadan konuya gireyim. İlk olarak tılsımın ne olduğunu anlatacağım ki konu hakkında bilgisi sıfır olan bazı kardeşlerime kısaca tılsım hakkında fikir oluşmasını sağlamak istiyorum.

Tılsım nedir?

Günümüzde insanlar birçok sıkıntı yaşarlar. Bu sıkıntıları kaynağı bazen yaptığımız hatalar bazen yapamadıklarımızdır. Her insan sıkıntı yaşar ne yazık ki bu hayatın kendisinde vardır. Sıkıntı yaşamayan insan yoktur. Biz insanlar olarak sıkıntısız bir yaşantı isteriz bu sebepten ötürü bu sıkıntılardan kurtulmak için yollar ararız. Kendimize göre bu sıkıntıların giderilmesi için her şeyi yapmaya hazırızdır ancak bazen bu sıkıntıyı istediğimiz gibi sonlandırmak elimizde olmaz. O zaman medyumlara başvururuz. Tılsım medyumların kullandığı ve yaşadığımız sıkıntıları istediğimiz gibi sonlanmasını sağlayan araçlardan birisidir. Medyumlar tılsımlar yardımıyla kişilerin sevdiklerine ulaşmasını sağlayan geri getirme tılsımları yapabilir. Terfii almak için Terfii tılsımları yapabilir. Kısaca neredeyse her iş için tılsım kullanılabilir. Tılsım kimi yerde muskalara kimi yerde büyülere denilir. Ancak muskanın genel tanımında doğa üstü güçlere sahip nesne diyebiliriz.

Aşk tılsımları

Aşk tılsımları kişileri aşık etmek için kullanılan tılsımların genel adıdır diyebiliriz. Aşk tılsımları büyülü tılsımlar olması sebebiyle farklı renklere sahiptir. (Büyüler işleyiş şekillerine göre renklere ayrılır burada bahsi geçen renk o renk) Her aşk tılsımının etkileme şekli farklıdır. Kimi aşk tılsımları kara büyü ile yapılır. Bu tılsımlar en etkilileri, aynı zamanda en tehlikelilerindendir. Buradan anlayacağınız üzere tek tip bir aşk tılsımı yoktur. Farklı sınıfları olan farklı malzemeler kullanılan farklı aşk tılsımları mevcuttur.

Aşk tılsımları nasıl yapılır?

Aşk tılsımları kişiler için özel olarak yapılır farklı sınıflar ve farklı aşk tılsımları türü vardır ancak her aşk tılsımı kişi için özel olarak yapılır. Yani belirli malzemeleri olan belirli bir ürün vardır ancak bu ürün herkes için özel olarak yapılır. İçerisine konulan nesnelerin oranında farklılık olur, edilen dualarda farklılık olur gibi. Bir kişi için yapılan özel aşk tılsımları bir başkası için kullanılmaz, kullanılamaz. Kullanılsa dahi o tılsımlar o kişiler için aynı etkiyi göstermez.

2 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN