fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

KARA BÜYÜLER

KARA BÜYÜ

Kara büyü nedir? Kara büyü nasıl yapılır? Kara büyü nasıl bozulur? Kara büyü yapan hoca kimdir?
Kara büyü; ölüm , hastalık, rızık kapatmak, kısmet kapatmak, cin musallat etmek, ayırmak, huzursuz etmek, korkutmak vb. amaçla yapılır. Kara büyü iyi niyet barındırmaz. İntikam, hırs, kıskançlık, kurtulmak nedeniyle sık başvurulur.
Kara büyü isteyenleri de asla yadırgamıyorum. Kimseye ne kadar canisin, kara büyü için mi aradınız beni asla demem. Çünkü ateşin etrafında dolaşmakla ateşin içinde olmak farklı şeylerdir. O insanın ne psikolojiyle bunu istediğini ne tür bir durumun içinde olduğunu anlayamam, dolayısıyla da yadırgayamam. Bir kadın düşünün eşi onu başka bir kadınla aldatıyor, adam bütün parayı dostuna yediriyor.
Gözü çocuğunu, karısını görmüyor. Bu kadının yerine koyun kendinizi. O adama ne yapmak isterdiniz.? Peki görüştüğü kadına? Kara büyü denilince aklınıza sadece öldürmek gelmesin, ayırmak da kara büyü sınıfındadır. Onların ayrılıp eşinizin tekrar size dönmesini istemez miydiniz? Ya da peki sizin dediğiniz olsun öyle bir adamla evli kalmayın, boşanmak isteyin. Adam boşanınca kendi rezilliklerinin ortaya çıkacağından boşanmak istemiyor, sizi ve çocuğunuzu ölümle tehdit ediyor. Karakol mu?, polis mi? Ne dediniz? Her gün koca cinayetine kurban giden kadınları biliyorsunuz. Karakola gittikleri halde, eşleri uzaklaştırma cezası aldığı halde öldürülüyorlar.
Bu verdiğim sadece bir tane örnek. Hayata her zaman pembe gözlüklerle bakamayız.
Kara büyüler içinde en çok kullanılanları ise ayırma büyüleri. Ayırma büyüleri, kilit ile, soğan ile, yumurta ile, ölü toprağı ile yapılabilir. Yumurta büyüsünde yumurtanın akı ve sarısı ayrı ayrı kaplarda bekletilir. Kadını ve erkeği temsilen ayrı tutulur. Ölü toprağı büyüsünde mezardan alınan toprak ayırmak istenen çiftin yatağına serpilir. Kilit büyüsünde kilit aşkın kapanmasını temsilen kapalı bir şekilde gömülür. Soğan büyüsünde soğanın kabukları yakılır. Soğanın göz yaşartıcı etkisinden dolayı bu işlemde çiftler kavga ile ayrılır. Burada kişilere üzüntü vermek esastır. Bunların içinden de en çok yumurta büyüsü tercih edilir. Çünkü maliyeti diğerlerine göre daha azdır. Kullanılan malzeme azdır. Etki etme gücü fazladır.
Kara büyü yaptırmak için de çekinmeden arayabilirsiniz.
 
 
 

2 Comments

Add Yours →

valla ben inanmıyordum ama bu kadar güzel yorum var ki bende yaptırcam artık inanıyorum

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN