fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

NOHUT BÜYÜSÜ

NOHUT BÜYÜSÜ

Nohut büyüsü aşk büyüsü için kullanılır. Adından da belli olduğu gibi malzeme olarak nohut kullanılır. Ortalama iki ile üç hafta arasında etkisini gösterir. Yine nohut büyüsü de kuvvetli büyüler arasındadır. Önemle vurgulamak istediğim nokta şu: İnternette nohut büyüsü nasıl yapılır? diye aratma yaptığınız zaman yüzlerce sonuç çıkıyor. Bu bilgilere dikkat ederseniz her site farklı yazmış yapılışını. Bu bilgiler kesinlikle eksiktir yanlıştır. Onun için asla internetten rastgele bulduğunuz nohut büyüsü nasıl yapılır yazılarını uygulamayın. Çünkü bunu uygulamak için nohut büyüsü yapan hoca gerekir. Nohut büyüsü yapan medyumlara her şekilde ulaşabilirsiniz. Bu iş medyumların işidir. Nasıl ki doktor olmadan ameliyat yapmaya kalkışmıyorsanız medyum olmaya da kalkışmayın. Yine de merak edenler için biraz bahsedeceğim.

NOHUT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kişilerin isimlerinde ki harf sayısı adedince nohutlar ayrı ayrı kavanozlara konulur ve ağzı kapatılır. Her gece okumaları yapılır. Üç gün bu şekilde devam eder. Üçüncü günün gecesi bu nohutlar birleştirilerek aynı kavanoza koyulur. Yine üç gün boyunca okumaları yapılır. Bunun sonunda da nohutlar toprağa gömülür. İstenilen niyet yedi defa tekrar edilir. Örneğin Selma isimli birisi Ahmet isimli birisine nohut büyüsü yaptırıyor. Niyetini de “Ahmet benim olsun, sadece bana aşık olsun, gözü başkasını görmesin, benimle evlenmek.”istesin şeklinde yapabilir. Bu tabi ki nohut büyüsü nasıl yapılır, sorusunun tam cevabı değildir. Tam cevap medyumun kendisinde saklıdır. Bunu da kolay kolay kimse ile paylaşmaz.Bu medyuma bahşedilmiş bir ilmin sırrıdır nihayetinde.
Sizde nohut büyüsü yapacak tecrübeli medyum arıyorsanız çekinmeden Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz. Medyum Zaher SEKMEN bu işlem de uzmandır. Hatta kendisi en çok büyük şehirlerde adını duyurmuştur. İstanbul’da nohut büyüsü yapan hoca, Ankara’da nohut büyüsü yapan hoca, İstanbul’da nohut büyüsü yapan hoca, İzmir’de nohut büyüsü yapan hoca, Bursa’da nohut büyüsü yapan hoca şeklinde arama yaparsanız karşınıza Medyum Zaher SEKMEN çıkar. Yurt dışında da Almanya’da nohut büyüsü yapan hoca, İngiltere’de nohut büyüsü yapan hoca, Hollanda’da nohut büyüsü yapan hoca, İsveç’te nohut büyüsü yapa hoca, Kıbrıs’ta nohut büyüsü yapan hoca olarak bilinir ama tabi siz nerede olursanız olun Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.
 
 

5 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN