fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA ?

Canbar büyüsünü detaylı olarak öteki yazımda anlatmıştım zaten. Yine kısa olarak özet geçmek istiyorum. Canbar büyüsü aşk büyüsü çeşitlerinden biridir. Çok uzun zamandan beri yapılan, bilinen bir büyüdür. Sizlerde adını mutlaka duymuşsunuzdur. Canbar büyüsünde temiz bir kağıda büyük bir çember çizilir. Bu çizim ve yazımlar süt ile yapılırsa çok daha etkili olur. Çembere aşık edilmek istenen kişinin bilgileri arapça olarak yazılır.
Çemberin dışına da aşık edecek kişinin bilgileri yazılır. Bu işlemin ardından uzun okumalar yapılır. Bu uygulama yedi gün boyunca devam eder ve işlemler loş ısıkta yapılmalıdır. Bu yüzden mum ya da gaz lambası kullanılır. Tütsü yakımı da yapılır. Bu tütsü iğde tütsüsü ya da üzerlik tütsüsü olabilir. Canbar büyüsü yapımını kişi kesinlikle kendisi denememelidir. Mutlaka canbar büyüsü yapan hoca ile çalışmalıdır. Bu işlemin yapımında da detayların çok büyük önemi vardır. Onun için canbar büyüsü yapan hocaya her şeyi dürüstçe anlatın. Zaten iyi bir hocaysa yaptığı bakımla sizin yalan söylediğinizi görür.
Canbar büyüsü çok etkili bir büyüdür. Durum, sorun ne olursa olsun sevdiğiniz kişi size iki haftada geri döner. Canbar büyüsü yapan hocalar size en doğru yolu gösterir. Medyum Zaher Hoca canbar büyüsü yapan hocalar arasında bir numaradır. Bu konuda çok tecrübelidir. Aşk büyüsü uzmanı olarak bilinmesinin sebebi de budur zaten. Özellikle büyük şehirlerde daha çok tanınır. Ankara’da canbar büyüsü yapan hoca, İstanbul’da canbar büyüsü yapan hoca,
Bursa’da canbar büyüsü yapan hoca, İzmir’de canbar büyüsü yapan hoca aramalarında karşınıza çıkar. Hatta yer fark etmediği için yurt dışında da adı geçer. Almanya’da canbar büyüsü yapan hoca, Hollanda’da canbar büyüsü yapan hoca, İngiltere’de canbar büyüsü yapan hoca, İsviçre’de canbar büyüsü yapan hoca, Norveç’te canbar büyüsü yapan hoca, Kıbrıs’ta canbar büyüsü yapan hoca denildiğinde yine ilk akla gelen medyumdur. Resmi ve ruhsatlı olarak çalışan ilk medyum olduğu için ünü bu kadar yayılmıştır. Bu büyüyü okuyunca hemen bende canbar büyüsü yaptırmalıyım, diye düşünmeyin. Çünkü sizin için en uygun aşk büyüsü, yapılacak olan yıldızname bakımı ile ortaya çıkar. Başkasında canbar büyüsü tuttu diye sizde de tutacak değildir. Dediğim gibi siz en iyi büyü yapan medyum ile çalışırsanız sizin için en doğru yolu zaten seçecektir.
 

7 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN