fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü ne için yapılır? Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama büyüsü yapan hoca kimdir? En etkili Bağlama büyüsü hangisidir? Bağlama büyüsü hakkında merak edilen binlerce sorun var fakat biz aklımıza gelenleri burada cevaplamaya çalışacağız…

Bağlama büyüsünün çok çeşidi vardır. Kemikle, cevizle, toprakla, suyla, saçla, tırnakla, kanla, spermle, çamaşırla, etle yapılabilir . Bağlama büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerden kara büyü veya ak büyü yani rahmani bir büyümü olduğunu anlayabilirsiniz mesela tırnakla yapılanı kara büyüdür , kanla yapılanı kara büyüdür , ceviz büyüsü ise rahmanidir . Bunları gibi bir çok örneği elde edebiliriz fakat araştırmanız gerekli . Bağlama büyüsünü yaptıranlar genellikle , Platonik aşıklar , sevdiği tarafından silinmiş insanlar , onlara hata yapanlar ,veya ayrı bırakılıp unutturulanlar , verebileceğim örnekler çok fazla fakat amaç aynıdır hepsinin tek amacı kavuşmaktır. Bağlama büyüsünü , bağlama vefkinden ayıran tek nokta birinin büyü diğerinin adı üzerinde vefk olmasıdır . Vefkler dualı tılsımlardır garantili sonuç vermezler , fakat bağlama büyüleri kesin sonuçludur . En erken iki en geç on dört gün içinde sonuca varacaklardır . Tabi ki bu yapan hocaya da bağlıdır mesela bunlara biraz örnek verebiliriz .

Bağlama büyüsü yapan hoca

Bağlama büyüsü yapan hocalar ilim ve irfan sahibidir ve oldukları ilimlerde gerçekten profesyonel ve güvenilir olarak görülmektedir. Çünkü bağlama büyüleri çok zor gerçekleşen sebebi ise yapımı zor ve kasvetli olup aynı zamanda yapan kişinin ilmi ile doğru oranda hareket eden sayılı büyüler içerisindedir . Bağlama büyüsü yaptıracağınız zaman yaptıracağınız hocayı , medyumu iyi seçmelisiniz yoksa sadece işleminizin olmamasıyla kalmayıp başınıza işte alabilirsiniz. Bunlar neler diyor gibisiniz . Mesela bağlama büyüsü yapıldığında eğer ki bilmeyen birisi tarafından yapılırsa kazanılacak aşkın orantısında bela gelebilir bu size de olabilir canınızdan çok sevdiğiniz hanım efendiye de olabilir bunlara engel olabilmek için elinizden geldiğince iyi araştırıp , karşıdaki medyumun , profesyonel medyum , güvenilir medyum , aşk büyüsü uzmanı , büyü uzmanı olduğundan emin olmalısınız bağlama büyüsü yapan hocalar konusunda neden bunlardan örnekledim çünkü bağlama büyüsü yapan bir hoca bütün büyüleri bilecektir aşağı yukarı bu sebeple sizlere konuyu böyle aks ettim . Eğer ki sizlerde işlemlerinizi yaptırmak için güvenilir medyum , uzman medyum arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.
 

7 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN