fbpx

Telefon: 0531 684 59 65

Medyum Zaher

VEFK NASIL YAPILIR ?

VEFK NASIL YAPILIR ?

Vefkler yapımı ve yapımını öğrenimi çok zahmetli ilahi çalışmalardır herkes ve her medyum tarafından yapılamaz yapılsa da başarılı olunamaz . vefk nasıl yapılır dendiğinde size açıkça bir cevap yazamam çünkü ,  vefkler çeşit çeşittir eski yazılarımda da anlattığım gibi karesine göre, grubuna göre , yapım amacına  göre , kullanılışına göre , bir çok amaca itaat etmektedir . Vefkler kesin etki eder mi . Bu sorunun cevabı ALLAH ’ta gizlidir çünkü vefklerin tabanında dua yatmaktadır eğer ki yapan kişi gerçekten ilim ve irfan sahibiyse yapacağı vefkin ALLAH katında değeri gerçekten yüksektir . Hocam bende vefk yapabilir miyim  ?  Vefk yapabilirsiniz demek sizlere yanlış ve yalan olur fakat sizlerde bildiğiniz koruyucu duaları veya internetten veya sitemden araştırarak bilgi edinip onları kağıtlara yazıp üzeriniz de boynunuzda cüzdanınızda yanınınız da taşıyabilirsiniz.
Bunun haricinde gerekli materyaller ve çizimler doğrultusunda profesyonelce zannedilip kulaktan dolma bilgiler ile hazırlanan vefk  zararsız olsa da tamamen başarısız olacaktır , amacına ulaşamayacaktır. Vefk çeşitlerinin hepsinin yapımı zor ve zahmetli ve farklı mıdır hocam ?  Bu sorunun cevabı kesin olarak hepsine evet tir. Hem zor hem zahmetli , hem de hepsi birbirlerinden farklı çalışmalardır kimisinde ceylan derisi gerekirken kimisinde sadece kağıt yeterlidir kimisinde işaretler yeterliyken kimisinde ise , yapan kişi değerlidir kimisinde , yapılan kişinin hayatı göz önünde bulundurulur kimisinde ise , sadece çalışma düşünülerek hareket edilir. Vefkler tam olarak nedir ?
Vefkler dua ile yapılan insanların isteklerini , ihtiyaçlarını belli bir ölçüde karşılama çalışmalarıdır belli bir ölçüde dememin sebebi vefkler dua ile yapıldığından kesin sonuç alma olasılığı fazla değildir bu sebeple büyüler farklı gözle izlene biliyorlar ve değer katılabiliyor. Pekala her hocanın yaptığı vefk kullanılır mı ?  Bu hocadan hocaya medyumdan medyuma değişkenlik göstermektedir kimisi aşk vefkinde uzmandır kimisi rızık ve bereket kimisi ise  kısmet açma , kimisi hava , kimisi toprak , kimisi ateş , kimisi su vefkinde , ustalaşmıştır fakat her medyumun farklı konularda ustalaşacak diye de bir kaide yok çünkü bu ilimdir kimde olduğuna insanlar akıl erdiremez fakat gerçekten yaptığı işte başarılı medyumlar bunu yıldızname , su  , tarot gibi yöntemler ile anlayabilir ve keşfede bilir.
EĞERKİ SİZLERDE VEFK YAPIMI HAKKINDA DAHA FAZLA SORUYA VE MERAKA SAHİPSENİZ MEDYUM ZAHER SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.
 

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN