• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

Rızık ve Bereket Büyüsü

Rızık ve Bereket Büyüsü

Rızık ve bereket büyüsü hakkında doğru bilginin bulunmadığı bir konu hakkında bilgi bulunan yerlere gittiğimizde ise doğru bilginin olmadığı gözümüze çarpıyor. Doğal olarak bende sizlere en doğru ve en güzel hizmeti vermeyi amaçladığım için rızık ve bereket büyüsünü anlatmaya karar verdim. Rızık ve bereket büyüsü hakkında yazılan onca yalan yanlış kaynaktan sıyrılıp önünüze gelebilmiş ve sizlere ulaşabilmişsem. Size azda olsa bildiğimi aktarabilirsem ne mutlu bana.

Bu yazımda sizler için ele alacağım ve anlatacağım konular rızık ve bereket büyüsü nedir, rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır, rızık ve bereket büyüsü kimler yapar olacak… Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim ve rızık ve bereket büyüsü nedir sorusunu yanıtlayalım.

Rızık ve bereket büyüsü nedir?

İnsanoğlu hayatlarını imtihan olarak geçirmektedir. Bu imtihan sürecinde insanlar onlarca şeye maruz kalırlar. Kimisi maddi kimisi manevi sıkıntılarla cebelleşen insanlar sabırlarının sınanması ile karşı karşıya kalırlar. Ama Allah her derde bir derman vermiştir. Allah’ın imtihanına dayanabilenler dermana da ulaşır. Maddi sıkıntılar diyebileceğimiz sıkıntılar parasal sıkıntılar ve hastalık gibi sıkıntılar diyebiliriz. Bu sıkıntıların çözümü kişiler sayesinde sağlanabilecekken manevi sıkıntılar dediğimiz sıkıntılar direk kişiler tarafından çözülemez. Nedir bu manevi sıkıntılar dediğimiz şeyler diye soracak olursak evladımız kaynaklı sorunlar sevdiğimiz ile yaşadığımız sorunlar, kısmetimizle, kazancımızı bereketi diyebiliriz. İnsanlar bu manevi sorunların çözümü için medyumlara başvurulur ve yardım alırlar. Rızık ve bereket büyüsü de medyumların yaptığı kişinin rızkını ve kazancının bereketini arttırmayı amaçlayan işlemlerdir.

Rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır

Her hastalığın çözümü farklı olduğu gibi her rızık bereket azlığının sebebi de farklı doğal olarak o azlığa getirilecek çözümde farklıdır. Yapılan işlem rızık ve bereket büyüsü olabilir ancak kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimi kişi için yapılan işlemden sonra sadaka vermesi söylenirken kimi işlemden sonra gömme veya belirli bir yere asma yapılır. Bu kişiden kişiye farklılık gösteren ve sadece işlemi yapan gerçek medyumlarca bilinebilecek bir şeydir. Bu sebepten ötürü rızık ve bereket büyüsünün nasıl yapıldığını tam olarak söyleyemeyiz çünkü kişiden kişiye farklılıklar bulunur.

Rızık ve bereket büyüsü kimler yapar

Rızık ve bereket büyüsü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekir. Başta havas ilmi, ebced ilmi, ledün ilmi olmak üzere birçok ilim bu büyüyü yapmak için gereklidir. Bunu da ancak işinin ehli medyumlar, gerçek medyumlar, dürüst medyumlar, profesyonel medyum, ünlü medyum, cinci hoca yapabilir. Daha önce büyü yapmamış ve büyü yapmayı bilmeyen kişilerin bu işlemlere kalkışmamasını tavsiye ederim.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Rızık ve Bereket Büyüsü için 2 cevap

  1. Mustafa Nafiz Kaya diyorki:

    bu yorumu okuyan sevgili kardeşim eğerki bak benim gibiysen gerçek bir medyum arayışındaysan kimseye güvenemiyorsan sana söyleyeyim hiç düşünme hocamı ara çok uzun süre araştıma yaptım hiçbir medyuma güvenemedim hocama güvendim iyiki de güvenmişim şuan çok mutluyum

  2. Aysu Mağatur diyorki:

    hak yiyenlere inat gelip yazmak istedim buraya işleminin tutmadığını söyleyen doğru şeyi yapmamıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir