• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

DÜRÜST MEDYUM KİME DENİR , NASIL ANLAŞILIR ?

Dürüst medyum

Dürüst medyum bulmak günümüzde medyum bulmaya ve medyumlara işlem yaptırmaya çalışan insanlar için en büyük sıkıntılardan birisidir. Ne yazık ki günümüzde çok fazla dolandırıcı medyum vardır. Bu sebepten dürüst medyum bulmak zor bir durumdur. Bende bu yazımda siz değerli kardeşlerime dürüst medyum kimdir, dürüst medyum kimlere denir, dürüst medyum tavsiyeleri, dürüst medyum seçerken neye dikkat edilmelidir anlatmaya ve sizleri bu dolandırıcılardan uzak tutmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım ancak öncesinde medyum kime denir, medyumların görev tanımları nedir sizlerle paylaşmak istiyorum ki medyumlar hakkında bilgisi olmayan kardeşlerimiz varsa medyum nedir bunu da öğrenmiş olsun.

Medyum kime denir?

İnsanlar ömürleri boyunca sorunlar yaşar bu sorunların kaynağı bazen başka insanların iradesi ile alakalıdır. Yani bir başka kişi kendi iradesi ile sizi sevmemeyi seçebilir ya da sizin dışınızda başka bir kişiyi terfi ettirmeyi tercih edebilir. Bu durum zordur ancak yapacağımız bir şey yoktur sonuç olarak birisine gidip zorla beni seveceksin ya da zorla beni terfi ettireceksin diyemeyiz. Başka birisinin iradesinin araya girmesi bizi mutsuz edebilir kısaca. Medyumlarda yaptıkları işlemler ve kullandıkları araçlar yardımıyla bu durumu ortadan kaldırmaya ve kişileri mutlu etmek için başka bir kişinin iradesini ortadan kaldırmayı hedefleyen işlemler yaparlar. Bunun yanı sıra cinler alemi ile iletişime geçebilen kimselere de medyum denilebilmektedir.

Dürüst medyum kimdir

Vergi levhası olan medyum dürüst medyumdur arkadaşlar gerçek medyumların vergi levhası ve çalışma izinleri vardır. Dürüst medyumlar eğer bakım sonucu yaptıracağınız işlem olacaksa olur yaparız olmayacaksa olmaz yapamayız yapsak bile tutmama ihtimali var diye açıklıkla söylerler. Bakımda çıkan her ne ise gizlemeden söyleyen kişilerde gene dürüst ve gerçek medyumlar klasmanına girebilir.

Dürüst medyum kimlere denir

İşini düzgün yapıp insanların taktini toplamış gerçek medyum, profesyonel medyum kişilere dürüst medyum denir. Dürüst medyum peygamber efendimize verilen El-Emin unvanı gibi düşünülebilir. Tabi ki medyumlar tövbe haşa asla peygamber olamaz ancak bu unvanı elde etmelerinin de bir sebebi vardır.

Dürüst medyum tavsiyeleri, Dürüst medyum seçerken neye dikkat edilmedir

Size verebileceğim tavsiyeler vergi levhası, çalışma izni olan medyum bularak onlarla işlem yaptırmanızdır. Bunun yanı sıra yaptırdığınız bakımda çıkan şeyleri direk olarak söyleyebilmesi bir diğer önemli etmendir. Eğer bir kişinin gerçekten medyum olduğuna ve işinizi yapacağına inanıyorsanız paranızı gönderin. Öbür türlü her kim olursa olsun inanmadığınız güvenmediğiniz kişiye işlem yaptırmayın para göndermeyin.

 

Etiket(ler): , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

DÜRÜST MEDYUM KİME DENİR , NASIL ANLAŞILIR ? için 4 cevap

 1. Ahmet Taşmalı diyorki:

  Tuncelinin bir köyünde yaşıyan garip bir köylüydüm bir anda hayatımda herşey altüst oldu herşeyin kapımdaki o yağdan olduğunu hocam çözdü allah ondan razı olsun

 2. Hasan Karaca diyorki:

  kaynanamın dilini bağlamak için hocama başvurdum artık kimseye benden kötü bahsedemez oldu

 3. Nuray Albay diyorki:

  yaşına göre çok şey yaşamış bir insan olduğumu düşünüyorum yaşadıklarımı anlatsam gerçekten roman olur o romanda her sıkıntıda baş kahramana yardımcı olan koşup onu her dertten kurtaran kişi de benim romanımda olsa olsa hocam olur

 4. Uğur Aykol diyorki:

  koruma dualarını sürekli okumayı unutmayın arkadaşlar bugün o yüzden işlemim az daha sakata geliyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir