• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

ÖZGEÇMİŞİM (OTOBİYOGRAFİ)

Özgeçmiş

Mustafa Mehmet AYDIN Hoca aslen Batmanlıdır . Çocukluğundan beri havas ilmiyle ilgilenmektedir. El alarak da medyumluğa başlamıştır. Başlarda sadece eve gelen tanıdıklarına işlem yaparken adının duyulmasıyla görüşmelere yetişemez hale gelmiştir. Bu sebepten bir ofis açarak resmi olarak medyumluk yapmaya başlamıştır.

Çalışma alanı çok geniştir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü, adet kanı büyüsü, göz bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, kilit büyüsü, evlilik büyüsü, ölü toprağı büyüsü, kemik büyüsü, mezar büyüsü, ip büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma büyüsü, şirinlik büyüsü, ikna büyüsü, boşanma büyüsü, ayırma büyüsü, barıştırma büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, erkeği eve bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, çevirgel büyüsü, geri döndürme büyüsü, rızık bereket büyüsü, heybetli görünme büyüsü, başarı büyüsü, odkara büyüsü, harmura büyüsü, kara büyü, rahmani büyü, büyü bozma, vefk, celb, muska gibi alanlarda çalışmaları vardır.

En güzeli de Batman’da olmasanız bile kendisine işlem yaptırabilmeniz. Türkiye’nin hangi ilinde ve ilçesinde olursanız olun işlem yaptırabilirsiniz. Hatta aynı şey yurt dışı içinde geçerlidir. Almanya medyum, İngiltere medyum, İsviçre medyum, Hollanda medyum, Kıbrıs medyum, Azerbaycan medyum, Norveç medyum, Fransa medyum arayanlar da kendisine ulaşabilir.

Çünkü işlem yaptırmak için sadece isim, anne ismi, doğum tarihi, bir adet fotoğraf yeterlidir. Bunu gönderebilen herkes işlem yaptırabilir.Medyum Mehmet Mustafa Hoca elinden geldiğince herkese yardım etmeye çalışmaktadır. Büyü yapan hocalar içinde en çok tercih edilen medyumdur. Resmi ve ruhsatlı medyum olarak çalışmaktadır.

Uzman olduğu alanların adıyla bilinir. Aşk büyüsü yapan hoca, evlilik büyüsü, yapan hoca, bağlama büyüsü yapan hoca, kısmet açan hoca, papaz büyüsü yapan hoca, canbar büyüsü yapan hoca, eşleri barıştıran hoca olarak da adı geçer. İşlem yaptıran kişiler başarılı sonuçlar alınca referans olmaya başlamışlardır.

Ününün bu kadar fazla yayılmasının asıl sebebi büyü yaptıran kişilerin başkalarına da Medyum Mehmet Mustafa AYDIN’i önermesidir. Kendisinden randevu alarak Batmanda ki ofisinde görüşme yapabilir eğer gelme imkanınız yoksa uzaktan da yardım alabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı randevular biraz ileri tarihe verilebilir. Kendisi hakkındaki araştırmalarınızı referanslardan, internetten, basındaki haberlerden yapabilirsiniz.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

ÖZGEÇMİŞİM (OTOBİYOGRAFİ) için 11 cevap

 1. Anonim diyorki:

  Ne kadarı doğru bu yazılanların hiç mi olumsuz yorum yok🤔

 2. Enes Tahir Sezer diyorki:

  bu hoca ne mübarek bir insanmış arkadaş bana onu önerenlerden binkez razı olsun

 3. Onur Sipahi diyorki:

  allahıma 40 rekat şükür namazı kılacağım hocam sizi benim karşıma çıkardığı için

 4. Nuri Söker diyorki:

  eşimin baskılarından artık bıktığım için ondan ayrılmak istiyordum ama ayrılamıyordum yıllardırı birlikte yaşamanın verdiği samimiyet ve aradaki ilişki yüzünden ona ayrılmak istediğimi ben söyleyemedim çare hocama başvurmakmış hocam sayesinde eşim benden soğudu ve kendiliğinden ayrılmak istedi

 5. Barış Yiğit Kuplay diyorki:

  yaşına göre çok şey yaşamış bir insan olduğumu düşünüyorum yaşadıklarımı anlatsam gerçekten roman olur o romanda her sıkıntıda baş kahramana yardımcı olan koşup onu her dertten kurtaran kişi de benim romanımda olsa olsa hocam olur

 6. Mahmut Kılıçcıoğlu diyorki:

  canbar yaptırmanızı tavsiye ederim aşık etmek için birebir

 7. Murat Azak diyorki:

  40 senelik ömründe çok insanla tanıştım konuştum sizin bende oluşturduğunuz o güven hissini kimsede hissetmedim hocam saolun emeğiniz bende çok

 8. Adem Şahin diyorki:

  bana en mantıklı şey hocaya vefk yaptırmak geldi sizlerede tavsiyem rahmani yoldan şaşmayın vefk yaptırın

 9. Yusuf Uzun diyorki:

  ben bunlara hiç inanmazdım da başıma öyle şeyler geldi ki inanıyorum artık. kimse kimseyi kınamasın burda işlem yaptıryo diye sınanmadığınız günahın masumu olmazsınız. kimse keyfinden yapmıyo emin olun. hocam da çok iyi biri zaten. insanın halinden anlıyo

 10. Serdar Türkay diyorki:

  kızım için ne doktorları gezdim çare bulamadım hocam saolsun hemencecik halletti sorununu

 11. Işık Melike Karaca diyorki:

  yıldızname bakımı yaparmısın bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir