• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

MEDYUM MEHMET MUSTAFA YORUMLARI

MEDYUM MEHMET MUSTAFA HAKKINDAKİ YORUMLAR

 

Bu yazımızda Medyum Mehmet Mustafa yorumlarını merak eden kişiler için derledik. Kişilerin tam bilgileri gizlilik esası paylaşılmamıştır. Medyum Mehmet Mustafa yorumlarını aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

Elif 26 Adana

Merhaba ben Elif. İki yıl önce eşimden boşanmıştım. Çok zor günler geçiriyordum. Eşimi çok özlüyordum. Ne yaptıysam barışmadı. Aileler araya girdiyine olmadı. En son çareyi medyum aramakta buldum. İnternette araştırırken Medyum Mehmet Mustafa Hoca yorumlarını okudum.

Yorumları okuyunca kendisine karşı bir güven oluştu. Aradım derdimi anlattım. Büyü yaptırmak istemiyorum çünkü korkuyorum dedim. O da rahmani vefk yapacağını söyledi. Zaten başka çarem olmadığı için kabul ettim.

Vefki hazırladı. Bana kargoyla yolladı. 7. günde eşim beni aradı. Görüşmek istediğini söyledi. İşlem bir haftada etki etti yani. Şu an çok mutluyum. Allahıma bin şükür her şey yolunda. Medyum Mehmet Mustafa Hocamdan da Allah binlerce kez razı olsun.

 

Mehtap 32 Bursa

Benim adım Mehtap. Ben nişanlımdan ayrılmıştım. Bizim ayrılığımızın sebebi aileler oldu. Düğüne günler kala aileler tartıştı ve bizim olacak işimiz bozuldu. Mesele de evin nerden alınacağı meselesiydi. Onun ailesi bize yakın olsun benim ailem bize yakın olsun dedi. Ortak nokta da buluşamadık. İş iyice büyüdü. Hakaretlere kadar vardı.

Biz de direndik mücadele ettik ama sonra nişanlım bizim beraber olmamız imkansız dedi ve terk etti. Ne olduğunu bile anlayamadım. Her şey üst üste geldi. İnternette biraz araştırma yaptım. Medyum Mehmet Mustafa yorumlarına baktım.

Kendisinden randevu aldım ve batmana gittim. Benimle çok ilgilendi Allah razı olsun. Bakım yaptı ve ailesinin nişanlıma büyü yaptırdığını söyledi. Hemen işlemlere başlamamız lazım dedi. Ben de ne gerekiyorsa yapalım dedim.

Ücretini ödedim ve tekrar Bursaya döndüm. Bundan 17 gün sonra nişanlım beni aradı. Çok pişman olduğunu söyledi af diledi. Bende bir şartla affederim. Ailene bir türlü ısınamadım. Onlardan uzak bir yere gidelim dedim. Hiç ikiletmedi. Biz gizlice nikah kıydık. Daha sonradan açıkladık. Buralar çok uzun konular ama demek istediğim gerçekten Medyum Mehmet Mustafa hoca en iyi medyum benim gözümde.

Sezgin 27 Sivas

Ben Sivas da yaşıyorum. Otuz sekiz yaşındayım. Bir kız arkadaşım vardı ama sadece arkadaşımdı. Ben ondan çok hoşlanıyordum ama bir türlü itiraf edemiyordum. İtiraf ettiğimde vereceği tepkiden çok çekiniyordum ve emindim o beni sadece arkadaşı olarak görüyordu. Bende onu etkilemek için elimden geleni yapıyordum bu arada.

Hem maddi hem manevi. Sonra bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırsana, dedi. Çok tepki gösterdim önce olur mu öyle saçma şey. Büyüyle gelecekse hiç gelmesin dedim. Konuyu direk kapattım. Aradan üç hafta geçti. Bu kız bana başka birine aşık olduğundan bahsetti. O ana kadar her şeye sabrettim ama bu lafı beni yıkmıştı. Buna dayanamazdım.

O gece sabaha kadar uyumadım ve arkadaşımın dediği gibi aşk büyüsü yapan hoca aramaya başladım. Medyum Mehmet Mustafa Hoca yorumlarını görünce hemen ulaştım kendisine. Resmi ruhsatlı medyum olduğu için güven problemi zaten yaşamadım. Aşk büyüsünü nasıl yapacağımızı anlattı. Mantıklı geldi. Ertesi gün parayı yolladım işlem başladı.

İlk günlerde hiçbir etki olmadı. Ben heralde etki etmeyecek dedim. Her gün buluşuyordum, konuşmaya çalışıyordum etki olmuş mu diye deniyordum ama en ufak etki yoktu. Bunun üstünden iki hafta geçince kız bana aslında ben senden hoşlanıyormuşum da fakında değilmişim dedi. O anın nasıl olduğunu tarif etmem imkansız. Heyecan, sevinç, mutluluk hepsini bir anda yaşadım. Bende ondan hoşlandığımı söyledim ve ilişkimiz başladı. İlişkimizin beşinci ayındayız. Yaza nişan yapmayı düşünüyoruz İnşallah 🙂

NEVİN 35 Antalya

Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum. İsmim Nevin. Benim problemim hiçbir işimin rast gitmemesiydi. Olacak işlerim bile olmuyordu hep son dakika sorunlar çıkıyordu. Düzenli bir ilişki yakalayamamıştım. Kiminle tanışsam bir hafta sonra bir sıkıntı çıkıyordu ve sebepsiz yere benden uzaklaşıyorlardı. Çevre de tek bekar da ben kalınca herkes baskı yapmaya başladı, dedikodular çıkmaya başladı. Bende çok istiyordum yuva kurmayı ama elimde değildi.

En son ki ilişkimde de bir kez buluştuk. Önce çok iyiydi daha ikinciye buluşamadan ayrıldık. Bu da böyle olunca ben kesin bir sorun var bu durum normal değil dedim. Medyum araştırmaya başladım. İsmi lazım değil birisi beni dolandırdı.

Ondan sonra iyice psikolojim bozuldu zaten. Her şeyden ümidi kesmişken bir arkadaşım Medyum Mehmet Mustafa Hoca’yı tavsiye etti. Onunda kendisi değil ama bir tanıdığı işlem yaptırmış ve sonuç almış. Arkadaşı kefil olunca numarasını bulup aradım. Allah razı olsun çok iyi ilgilendi. Sadece konuşmak yetti sesi beni çok rahatlattı.

Olacağına inandım, üstümdeki yük biraz olsun hafifledi. Kısmetin kapalı ve yıldızın çok düşük dedi ve buna uygun işlem yapacağını söyledi. işlemde benden bilgilerimi resmimi falan istedi. Çalışmalar başladığından itibaren etki hissetmeye başladım.

Özellikle eski erkek arkadaşımın durduk yere beni aramasına daha da çok heyecanlandım ve giderek etkileri arttı. Şu an da hiçbir sorunum yok. Etrafımdaki bütün engellerin kaybolduğunu hissediyorum. Canım Hocam ellerinden öpüyorum.

Ertuğrul 24 Almanya

Herkese selam ben Ertuğrul. Almanya’da kalıyorum. Buradan bir kıza aşık oldum. Ama ailesi ben müslümanım diye vermedi. Biraz islamofobik bir aileydi. Kendileri sırf bu yüzden izin vermediklerini de açıkladılar. Ben çok sevdiğim için başka yollar araştırdım. İnternet de bakarken Medyum Mehmet Mustafa Beyi gördüm. Konuştum, konuşunca ailelerin ikna olması için seni sevmesi için işlem yaparız dedi. Ben olmaz, imkansız dedim. Biliyordum işlem yapılsa bile olmazdı.

Çünkü benden nefret ediyorlardı. Ben sadece kız bana bağlansın ve benimle kaçsın istiyorum dedim. Ama medyum hoca dediğimi yapmadı bana güven dedi. Mecburen güvendim. Dediklerini yaptım. Sonra kız beni aradı babam seninle görüşmek istiyor dedi. Benim aklıma hiç işlemin olacağı gelmedi.

Zannettim ki babası büyü yaptırdığımı bir şekilde duydu, öğrendi ve büyük kavga çıkacak ben öyle sanıp gittim. Mahcup bir şekilde. Ama o kadar şaşırdım ki… Beni güler yüzle karşıladı biraz sohbet etti ve evliliğinizi onaylıyorum dedi. Ben mutluluktan ve şoktan bayılacaktım neredeyse. Rüya görüyorum herhalde dedim ama gerçekti. Medyum Mehmet Mustafa bey çok iyi bir adam. Her şeyden önce ona güvendiğim için çok mutluyum. İyi ki Allah onu karşıma çıkarmış iyi ki onun dediğini yapmışım.

Dursun Ali 40 Yalova

Benim derdim biraz farklıydı. Benim kızım geceleri sürekli uykusunda sıçrıyordu bazen ağlıyordu, korkarak uyanıyordu. Birinin dokunduğunu hissediyorum diyordu.  19 yaşına gelmesine rağmen hala böyleydi. Psikoloğa götürdük, psikiyatriste götürdük. Yapmadığımız şey kalmadı. Başka başka şehirlere gittik, adaklar adadık ama kızım bir türlü düzelmedi.

Buradan bir hocaya gitmiştik. O bakım yaptı kızın üzerinde musallat var ama ben bunu çözemem daha ilimli bir hoca bulun dedi. Ben de kimseyi tanımıyorum bana birini siz önerin deyince Batman^da bir Mehmet Mustafa Hoca var ona git. Senin derdini o çözer dedi. Hocanın numarasını aldım. Randevu aldım ve kızımla beraber Batmana gittim.

Hoca sandığımdan gençti. Biraz şaşırdım. Bir de aklımızda ki hoca yaşlı olur ne kadar yaşlıysa ne kadar sakalı varsa o kadar iyidir olgusundan dolayı biraz hayal kırıklığı yaşadım. Yapamaz herhalde dedim. Bir bakım yaptı. Bardağın içine su koydu. Suyun üzerini havluyla örttü. Bir mum yaktı, okudu üfledi. Havluyu kaldırdı. İçinden bir muska çıktı bardağın. Kızım da ben de donakaldık. Bu kıza daha ceninken büyü yapmışlar dedi. Büyü yapanın kim olduğunu önce söylemedi sonra ben ısrar edince baldızımın yaptığını söyledi.

O öyle dedikten sonra baldızımla ilgili her şey bir an da film şeridi gibi kafamdan geçti. Eşim doğum yaptığında yanından ayrılmamıştı. Bir battaniye hediye etmişti. Sıkı sıkı tembihlemişti çocuğu bunda uyutun diye. Bütün taşlar zihnimde teker teker oturmaya başladı. Yapma sebebini de anlamıştım. Kıskançlığındandı.

Çünkü kendisinin çocuğu olmuyordu. Bir çok kez tüp bebek denemişlerdi. Ben hocam ne gerekiyorsa yapalım para falan önemli değil, kızımı kurtarın sadece dedim. Yine okudu, üfledi. Bir deri aldı eline üzerine bir şeyler yazdı, çizdi. Kızıma verdi. Üzerin de taşı diye. Kızım onu taşıdığı ilk gün faydasını hissetti. Şu an zaten hiçbir sorunu kalmadı. Rahatlıkla uyuyor korkuları geçti.  ve ben eşime her şeyi anlattım, baldızımla da görüşmüyoruz.

 

 

 

Medyum Mehmet Mustafa yorumları bununla sınırlı değildir. Yorumlar düzeltme ve ekleme yapılmadan birebir sizlerle paylaşılmaya devam edecektir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

MEDYUM MEHMET MUSTAFA YORUMLARI için 43 cevap

 1. elif diyorki:

  hocam ben elif bacınız merhaba İki yıl önce eşimden boşanmıştım. Çok zor günler geçiriyordum. Eşimi çok özlüyordum. Ne yaptıysam barışmadı. Aileler araya girdiyine olmadı. En son çareyi medyum aramakta buldum. İnternette araştırırken Medyum Mehmet Mustafa Hoca yorumlarını okudum. Yorumları okuyunca kendisine karşı bir güven oluştu. Aradım derdimi anlattım. Büyü yaptırmak istemiyorum çünkü korkuyorum dedim. O da rahmani vefk yapacağını söyledi. Zaten başka çarem olmadığı için kabul ettim. Vefki hazırladı. Bana kargoyla yolladı. 7. günde eşim beni aradı. Görüşmek istediğini söyledi. İşlem bir haftada etki etti yani. Şu an çok mutluyum. Allahıma bin şükür her şey yolunda. Medyum Mehmet Mustafa Hocamdan da Allah binlerce kez razı olsun.

 2. aydın sezgin diyorki:

  Ben Sivas da yaşıyorum. Otuz sekiz yaşındayım. Bir kız arkadaşım vardı ama sadece arkadaşımdı. Ben ondan çok hoşlanıyordum ama bir türlü itiraf edemiyordum. İtiraf ettiğimde vereceği tepkiden çok çekiniyordum ve emindim o beni sadece arkadaşı olarak görüyordu. Bende onu etkilemek için elimden geleni yapıyordum bu arada. Hem maddi hem manevi. Sonra bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırsana, dedi. Çok tepki gösterdim önce olur mu öyle saçma şey. Büyüyle gelecekse hiç gelmesin dedim. Konuyu direk kapattım. Aradan üç hafta geçti. Bu kız bana başka birine aşık olduğundan bahsetti. O ana kadar her şeye sabrettim ama bu lafı beni yıkmıştı. Buna dayanamazdım. O gece sabaha kadar uyumadım ve arkadaşımın dediği gibi aşk büyüsü yapan hoca aramaya başladım. Medyum Mehmet Mustafa Hoca yorumlarını görünce hemen ulaştım kendisine. Resmi ruhsatlı medyum olduğu için güven problemi zaten yaşamadım. Aşk büyüsünü nasıl yapacağımızı anlattı. Mantıklı geldi. Ertesi gün parayı yolladım işlem başladı. İlk günlerde hiçbir etki olmadı. Ben heralde etki etmeyecek dedim. Her gün buluşuyordum, konuşmaya çalışıyordum etki olmuş mu diye deniyordum ama en ufak etki yoktu. Bunun üstünden iki hafta geçince kız bana aslında ben senden hoşlanıyormuşum da fakında değilmişim dedi. O anın nasıl olduğunu tarif etmem imkansız. Heyecan, sevinç, mutluluk hepsini bir anda yaşadım. Bende ondan hoşlandığımı söyledim ve ilişkimiz başladı. İlişkimizin beşinci ayındayız. Yaza nişan yapmayı düşünüyoruz İnşallah 🙂

 3. nevin h. diyorki:

  Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum. İsmim Nevin. Benim problemim hiçbir işimin rast gitmemesiydi. Olacak işlerim bile olmuyordu hep son dakika sorunlar çıkıyordu. Düzenli bir ilişki yakalayamamıştım. Kiminle tanışsam bir hafta sonra bir sıkıntı çıkıyordu ve sebepsiz yere benden uzaklaşıyorlardı. Çevre de tek bekar da ben kalınca herkes baskı yapmaya başladı, dedikodular çıkmaya başladı. Bende çok istiyordum yuva kurmayı ama elimde değildi. En son ki ilişkimde de bir kez buluştuk. Önce çok iyiydi daha ikinciye buluşamadan ayrıldık. Bu da böyle olunca ben kesin bir sorun var bu durum normal değil dedim. Medyum araştırmaya başladım. İsmi lazım değil birisi beni dolandırdı. Ondan sonra iyice psikolojim bozuldu zaten. Her şeyden ümidi kesmişken bir arkadaşım Medyum Mehmet Mustafa Hoca’yı tavsiye etti. Onunda kendisi değil ama bir tanıdığı işlem yaptırmış ve sonuç almış. Arkadaşı kefil olunca numarasını bulup aradım. Allah razı olsun çok iyi ilgilendi. Sadece konuşmak yetti sesi beni çok rahatlattı. Olacağına inandım, üstümdeki yük biraz olsun hafifledi. Kısmetin kapalı ve yıldızın çok düşük dedi ve buna uygun işlem yapacağını söyledi. işlemde benden bilgilerimi resmimi falan istedi. Çalışmalar başladığından itibaren etki hissetmeye başladım. Özellikle eski erkek arkadaşımın durduk yere beni aramasına daha da çok heyecanlandım ve giderek etkileri arttı. Şu an da hiçbir sorunum yok. Etrafımdaki bütün engellerin kaybolduğunu hissediyorum. Canım Hocam ellerinden öpüyorum.

 4. ertuğrul diyorki:

  Herkese selam ben Ertuğrul. Almanya’da kalıyorum. Buradan bir kıza aşık oldum. Ama ailesi ben müslümanım diye vermedi. Biraz islamofobik bir aileydi. Kendileri sırf bu yüzden izin vermediklerini de açıkladılar. Ben çok sevdiğim için başka yollar araştırdım. İnternet de bakarken Medyum Mehmet Mustafa Beyi gördüm. Konuştum, konuşunca ailelerin ikna olması için seni sevmesi için işlem yaparız dedi. Ben olmaz, imkansız dedim. Biliyordum işlem yapılsa bile olmazdı. Çünkü benden nefret ediyorlardı. Ben sadece kız bana bağlansın ve benimle kaçsın istiyorum dedim. Ama medyum hoca dediğimi yapmadı bana güven dedi. Mecburen güvendim. Dediklerini yaptım. Sonra kız beni aradı babam seninle görüşmek istiyor dedi. Benim aklıma hiç işlemin olacağı gelmedi. Zannettim ki babası büyü yaptırdığımı bir şekilde duydu, öğrendi ve büyük kavga çıkacak ben öyle sanıp gittim. Mahcup bir şekilde. Ama o kadar şaşırdım ki… Beni güler yüzle karşıladı biraz sohbet etti ve evliliğinizi onaylıyorum dedi. Ben mutluluktan ve şoktan bayılacaktım neredeyse. Rüya görüyorum herhalde dedim ama gerçekti. Medyum Mehmet Mustafa bey çok iyi bir adam. Her şeyden önce ona güvendiğim için çok mutluyum. İyi ki Allah onu karşıma çıkarmış iyi ki onun dediğini yapmışım.

 5. dursun a diyorki:

  Benim derdim biraz farklıydı. Benim kızım geceleri sürekli uykusunda sıçrıyordu bazen ağlıyordu, korkarak uyanıyordu. Birinin dokunduğunu hissediyorum diyordu. 19 yaşına gelmesine rağmen hala böyleydi. Psikoloğa götürdük, psikiyatriste götürdük. Yapmadığımız şey kalmadı. Başka başka şehirlere gittik, adaklar adadık ama kızım bir türlü düzelmedi. Buradan bir hocaya gitmiştik. O bakım yaptı kızın üzerinde musallat var ama ben bunu çözemem daha ilimli bir hoca bulun dedi. Ben de kimseyi tanımıyorum bana birini siz önerin deyince Batman^da bir Mehmet Mustafa Hoca var ona git. Senin derdini o çözer dedi. Hocanın numarasını aldım. Randevu aldım ve kızımla beraber Batmana gittim. Hoca sandığımdan gençti. Biraz şaşırdım. Bir de aklımızda ki hoca yaşlı olur ne kadar yaşlıysa ne kadar sakalı varsa o kadar iyidir olgusundan dolayı biraz hayal kırıklığı yaşadım. Yapamaz herhalde dedim. Bir bakım yaptı. Bardağın içine su koydu. Suyun üzerini havluyla örttü. Bir mum yaktı, okudu üfledi. Havluyu kaldırdı. İçinden bir muska çıktı bardağın. Kızım da ben de donakaldık. Bu kıza daha ceninken büyü yapmışlar dedi. Büyü yapanın kim olduğunu önce söylemedi sonra ben ısrar edince baldızımın yaptığını söyledi. O öyle dedikten sonra baldızımla ilgili her şey bir an da film şeridi gibi kafamdan geçti. Eşim doğum yaptığında yanından ayrılmamıştı. Bir battaniye hediye etmişti. Sıkı sıkı tembihlemişti çocuğu bunda uyutun diye. Bütün taşlar zihnimde teker teker oturmaya başladı. Yapma sebebini de anlamıştım. Kıskançlığındandı. Çünkü kendisinin çocuğu olmuyordu. Bir çok kez tüp bebek denemişlerdi. Ben hocam ne gerekiyorsa yapalım para falan önemli değil, kızımı kurtarın sadece dedim. Yine okudu, üfledi. Bir deri aldı eline üzerine bir şeyler yazdı, çizdi. Kızıma verdi. Üzerin de taşı diye. Kızım onu taşıdığı ilk gün faydasını hissetti. Şu an zaten hiçbir sorunu kalmadı. Rahatlıkla uyuyor korkuları geçti. ve ben eşime her şeyi anlattım, baldızımla da görüşmüyoruz.

 6. aysel tukat diyorki:

  hocam gerçekten çok başarılısınız sizi tebrik ediyorum

 7. aslı diyorki:

  telefonlara sürekli bakıyorsunuz hiç merakta bırakmıyorsunuz çok sağolun hocam…

 8. Merve diyorki:

  Hocam ben yeni evliyim 10 aylık ve eşimle sürekli tartışıyoruz bana çık git umrumda değilsin tarzında şeyler söylüyor ve evimde muska da var eski kiracılar kalmaymis ama inanmıyorum içimde bi şüphe var lütfen bana yardımcı olun eşim benden başkasını gözü görmesin istiyorum annem babam umrumda ondan baskasi umrumda değil dedi lütfen yardım edin napacami sasirdim

 9. Merve diyorki:

  Kendi annemler gittiğimizde yada başka yere misafirlige gittiğimizde gayet iyiyiz ama eve geldiğimizde sudan sebepten tartışma çıkıyor kaynanamla beraber oturuyoruz evim ayrı aynı bina aynı katlayın lutfen yardimci olun

 10. Serkan diyorki:

  S.a sayın hocam 5 yaşında bir oğlum var.gece uyurken uykudan ağlayarak uyanıyor.sagini solunu sıkıyor.burdalar diye ağlıyor.tabi bunlar haftada 2 defa falan oluyor.bana yardımcı olurmusun hocam acil

 11. Özlem diyorki:

  Ben de bugün görüşme yaptım hocamla inşallah her şey düzelecek Allahın izniyle

 12. k.n.ı diyorki:

  bu mesajı okuyanlar dönüp baştan bir daha okusun.
  ınternet uzerınde medyum arastırması yaparken hocama denk geldım. bı aradım. 9.5 yıllık sevgılım benı terk etmıstı ortada bır sebep de yoktu. aramasını bekledım aramadı.2 ay gectı. m.mustafa abim bır baska kız ıle yenı tanıstıgını ve mesajlastıgını dedı ben olabılır mı böle bırsey dıe ınanmayıp sevgılımın annesını aradım o da dogrulayınca tamam dedım bu hoca herseyı bıldı 🙂 sonra o gun hıc tereddut etmeden ısleme bsladık sagolsun fıyat konusunda da yardımını esırgemedı . 8 gun sonra kargom elımdeydı. duaları yolladı abim bana . 3 hafta ıcınde bırlesme olacak dedı . telefona bkıyorum bı arama mesaj yok sonra tam 21. gun sevgılım 11 kez benı aramıs. sonra konustuk her gun senı dusunmekten kafayı yıyorum her gun anılar aklıma gelıyor demeye basldı elhamdulıllah allahın ıznı ve abimin yardımlrıyla bız gerı brıstık 2 gun oluyor masallah. diyecegım o kı gozunuz kapalı hocamı arayabılır ve kalpten guvenebılırsınız kı ztn hocam olmaz ya da olur dıe ıslemın en basında dgru olanı içtenlıkle söyluyor. ve yaklasık 3 hafta ıcınde rht 100 kez aramsmdır dedgı hep su pozıtıf ol sabrlı ol olacak bacım ve gercekten oldu sonsuz tesekkurlerımı sunarım ellerınden öperım allah yolunu acık etsın.

 13. Esra Öztürk diyorki:

  Acaba gerçekten doğrumu bu yazılar hiç insanın inanası gelmiyor Allahtan başka kimse bilemez

 14. X kisi diyorki:

  Bir de senin daha süren dolmamış kendi kendimi üzme burada yazılan herşeye inanma . Takdir Allahtan okumaya devam et seni yemin ederim cook iyi anliyorum

 15. x kişi diyorki:

  sız nıye okumayı bıraktınız ben onu anlamadım valla bn de aynı böleydm ama sonuna dek okudum.

 16. x kişi diyorki:

  21 gun ben de de bırsey olmdı tm 21. gun oldu ben ruya sandım

 17. X kisi diyorki:

  Ben de yorumlarda okuyordum hocaya aynısını ben de sordum genelde 7 15 gün dedi bana da ben 17. Gün öyle bir umutsuz oldum anlatamam 21.gün aksilik telefona hiç bakmadım tam 8 kez aradı ertesi gün yüz yüze görüştük 21 gün de olmazsa sen devam et 15 gün daha demişti sen atacaksın demişti gerek kalmadı bence okumaya devam et o geldi 2.5 ay olmuştu ayrilali

 18. X kisi diyorki:

  Madem işlem yaptırdın allaha tevekkül etmelisin ve sonuna kadar duaları uygulamalisin sen savaşmadan yenilgiyi kabul ediyorsun süren dolmamış ki neden kendi kendini üzüyorsun en önemlisi inanmak ve sabır uygulamak.

 19. Özlem diyorki:

  Ben de hocaya işlem yaptırdım imkansız biri içindi ama son çare olarak..hocam 21. Gün birleşeceksiniz dedi ve benden istediği duaları sabırla okudum bekledim.kalbimi bozmadım devam ettim ve 21. Gün adam aradı ve barıstık suan da mutluyuz.bana dediği herşey gerçekleşti.Allah kendisinden razı olsun.benim işlem tamamlanmasına rağmen burada yazmayı vefa borcu bilirim.

 20. Elif bulut diyorki:

  Yalan herşey yalan

 21. Havva Ölker diyorki:

  batmanın neresindesiniz

 22. Okan Tombul diyorki:

  en iyi medyum kim yazıyorum siz çıkıyorsunuz

 23. Ömer Özkan İlbay diyorki:

  eşime birileri soğutma büyüsü yapmış bunu öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm ama bunun üstünden hocam saayesinde geldik allah ondan bir değil on değil bin kez razı olsun

 24. Saadet Nilay Gümüş diyorki:

  Aşk büyüsü lazım bana

 25. Yiğit Can Kaykı diyorki:

  Ben bundan 3 ay önce eşimi evine geri getirmek için işlem yaptırdım 10. günde eşim döndü yaptırmış birisi olarak söylüyorum yani mustafa hoca candır

 26. Ümit Yanmaz diyorki:

  Hocam yıllar sizi bir türlü yaşlandıramadı :))

 27. Meltem Yazak diyorki:

  aşk büyüsü yapan en iyi medyum kim yaaa araştırmaktan yoruldum herkes kendsini övüyor hangi hocaya güvencez ya şaşkınım

 28. Ahmet Asil diyorki:

  mehmet hocam selamun aleykum ben evimde kendi yatak odamda bir bez parçası buldum. üzerinde sarı yağ damlaları var arapça gibi karışık şeyler yazıyor bu nedir hocam Allah rızası için ben bunu ne yapmalıyım eşim yakalım diyor ben size sormadan bir şey yapmak istemedim

 29. Hamza Erdem diyorki:

  kimse medyum leylaya inanmasın şerefsiz kadın.

 30. Seyfi Cem Yılmaz diyorki:

  yıldızname baktırmak isteyenlerin mutlaka hocama başvurmasını tavsiye ederim bir insan söyledikleri bu kadar tutmaz arkadaş o nasıl bir 3 görü 6 histir

 31. Zeliha Hoşer diyorki:

  Bu güne kadar hocama birçok konuda başvurdum konu ne olursa olsun beni geri çevirmedi ve elinden geleni yaparak bana yardımcı oldu benimde ona olan vefa borcumu ödemek için bu yorumu atmam gerektiğini düşündüm hocama yazmaktan aramaktan çekinmeyin aklınıza yatmayacağını sanmıyorum ama olurda hocamın anlattıkları hoşunuza gitmez işlem yaptırmak istemezseniz işlem yaptırmazsınız olur biter

 32. İlker Çete diyorki:

  Aşk ile iligili yapılması gereken bir şey mi var kardeşim düşünme ara hocamı yapsın ne yapılması gerekiyorsa

 33. Zerin Durmuş diyorki:

  whatsapp üzerindende yazabiliyormuyuz

 34. Burcu Özkan diyorki:

  Hocam vallahi bir kıza aşık olmuşum işimiz medyumlara kaldı hah

 35. Mehmet Filizay diyorki:

  koruma dualarını sürekli okumayı unutmayın arkadaşlar bugün o yüzden işlemim az daha sakata geliyordu

 36. Çiğdem Timurtaş Dayar diyorki:

  kimse medyum leylaya inanmasın şerefsiz kadın.

 37. Pınar Şahin diyorki:

  Tüm hayatım sıkıntılarla ve negatifliklerle geçti sebebini asla anlayamadım taaki sizinle tanışana kadar nerden bilebilirdim ki üstümde işlem olduğunu ve kısmetimin bu sebeple kapalı olduğunu neyseki siz karşıma çıktınız allah razı olsun

 38. Şerif Arıkboğa diyorki:

  hakkınızda hiç kötü yorum yok daha baştan güvenimi kazandınız.

 39. Sibel Kurt diyorki:

  Aşk büyüsü lazım bana

 40. Mehtap Güçlü diyorki:

  abi ben onu bunu bilmem ya sevdiğine kavuşmak isteyen kim varsa şaşmayacak hocamdan

 41. Eylem Atay diyorki:

  hocam bana çok iyilikte bulundu eşim bir durum olduğunda beni değil ailesini tercih ederdi hep bende hocamdan yardım istedim ve eşimi kendi ailesinden uzaklaştırmak için işlem yaptırdım şükürki istediğim sonunda oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir