• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

AŞK BÜYÜSÜ İÇİN NELER GEREKLİDİR?

Aşk büyüsü için yapımı için neler gereklidir ?

Aşk büyüsü diğer büyülere nazaran daha fazla tercih edilir Çünkü çoğu insan karşılıksız aşk yaşar ve durumun tek çaresi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle konu hakkında araştırma yapmaları gerekir. Daha sonra ise kendilerine yardımcı olabilecek güvenilir bir medyum bulmaları gerekir. Eğer iyi bir medyum ile çalışırsanız bir sıkıntı yaşamadan aşk büyüsünü yaptırmış olursunuz.Aşk büyüsü yaptırmaya karar verenler ilk olarak aşk büyüsü için neler gerekli? diye sorar. Çünkü bazıları aşık olduğu kişinin adını bile bilmez.

Uzaktan uzağa izlediği birinden hoşlanır. Bazıları anne adını bilmez bazıları yaşını bilmez. Bu yüzden bu bilgilerden hangileri en gereklidir ve bu bilgiler olmadan da işlem yapılabilir mi diye merak ederler. Bu yazımızda bu konuyu detaylarıyla açıklayacağız.Aşk büyüsü yaptıracağınız kişi için ilk şart o kişinin de sizi tanıyor olmasıdır. Yani sizin bildiğiniz ama sizi hiç görmemiş birisine veya görme ihtimaliniz bile bulunmayan birisine aşk büyüsü yaptıramazsınız. Örneğin sizi hiç tanımayan ama hayranı olduğunuz bir şarkıcıya, sanatçıya bu işlem etki etmez. Aşk büyüsünün mantığı sizi sevmeyen birinin veya size sevgili, eş gözüyle bakmayan birinin fikirlerinde değişiklik yapmaktır.

Aşk büyüsü için hangi bilgiler gereklidir ?

Dolayısıyla sizi hiç tanımayan birinin  hakkınızda olmayan fikrini değiştiremezsiniz. İlk şart sağlandıktan sonra ikinci şart da kişisel bilgilerdir.En gerekli bilgiler isim anne ismi doğum tarihidir. Eğer bu bilgilerde eksik varsa örneğin doğum tarihini bilmiyorsanız ya da doğru olup olmadığından emin değilseniz yerine kişinin fotoğrafı da kullanılabilir. Eksik bilgiler yerine bir adet fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır.

Aynı şekilde sizinde kendi bilgileriniz gerekmektedir. Bunun dışında hocamız 18 yaş altı hiç kimseye aşk büyü yapmamaktadır. Bunun dışında ki yaş farkları  işlem için sorun teşkil etmez. Ayrı şehirlerde yaşamanızın da işlem için olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Aşk büyüsü uzaktan da yapılabilen bir işlemdir. Kısacası sadece bilgiler yeterli olacaktır. İç çamaşırı, saç, tırnak, kıyafet gibi özel eşyalar gerekli değildir. Daha detaylı bilgi için Medyum Mehmet Mustafa Hoca’ya ulaşabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

AŞK BÜYÜSÜ İÇİN NELER GEREKLİDİR? için 9 cevap

 1. Pınar Sever diyorki:

  İstediğimiz zaman yaptırdığımız işlemi bozdurabiliyormuyuz öyle bir imkan var mı

 2. Selami Sezgin diyorki:

  hocamın çok büyük iyiliğini gördüm ne yaparsam yapayı hakkını ödeyemem ben o insanın

 3. Cem Çalık diyorki:

  nohut büyüsü yaptırmak istiyorum ama hocamız başarılı mı bu konuda

 4. Nihal Dedeoğlu diyorki:

  bu yorumu okuyan sevgili kardeşim eğerki bak benim gibiysen gerçek bir medyum arayışındaysan kimseye güvenemiyorsan sana söyleyeyim hiç düşünme hocamı ara çok uzun süre araştıma yaptım hiçbir medyuma güvenemedim hocama güvendim iyiki de güvenmişim şuan çok mutluyum

 5. Merve Boduroğlu diyorki:

  cinlerin musallatına uğrayan bir yakınım sayesinde tanıdım hocamı şimdi böyle bir şey söylediğim için üzgünüm ama iyiki o yakınıma cin musallat olmuş yoksa ben o kadar dolandırıcı medyum arasından sizi bulup bugün bu kadar mutlu olamazdım

 6. Sedat Alaybeyoğlu diyorki:

  bu hoca ne mübarek bir insanmış arkadaş bana onu önerenlerden binkez razı olsun

 7. Ahmet Burak Yılmaz diyorki:

  nohut büyüsü yaptırmak istiyorum ama hocamız başarılı mı bu konuda

 8. Mustafa Akın diyorki:

  hocam saolsun sevdiğimin bana karşı soğuk davranışları bitti artık daha ılımlı ve sıcak haraket ediyor bana karşı

 9. Emre Şahin diyorki:

  koruma büyüsü konusunda hocamdan başkasına güvenmem artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir