• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

KİLİT BÜYÜSÜ

Kilit büyü nedir? Kilit büyü ne için yapılır? Kilit büyü  nasıl yapılır? Kilit büyü yapan hoca kimdir? En etkili Kilit büyüsü hangisidir?

Kilit büyüsüne ne ak büyü ne de kara büyü diyebiliriz. Çünkü kilit büyüsünde kilit açma işlemi ; kısmet açma işleminde, bağlama işleminde, rızık bereket işleminde kullanılabilirken kilit kapatma işlemi ise tam tersi olarak; kısmet kapatma, ayırma gibi işlemler de kullanılır.

Kilit büyüsünün işleminde kişinin yıldıznamesine göre özel gün ve gecesinde kilit niyete göre kapatılarak ya da açılarak toprağa gömülür. Belirli okumaları vardır. Kilit büyüsü üç gün işleme devam ettikten sonra işlem bitirilmiş olur. Bir hafta ile üç hafta arasında bekleme süresi vardır. Bu bekleme süresi tamamlandıktan sonra etkiler başlar.

Kilit büyüsü bozdurulmak istenirse çözmek için işlemin tersi yöntem uygulanır. Nedir bu yöntem? Yani kilit kapatma büyüsü yapıldıysa açarak, kilit açma büyüsü uygulanmışsa kapatarak işlem tekrar edilir.
Kilit büyüsü yapılmış kişi bunu kendisindeki belirtilerden anlayabilir. Güzel giden işi kötüye gitmeye başladıysa, ilişkileri bıçak gibi birden kesiliyorsa, parasının bereketi azalmışsa şüphe edebilir. Bu gibi durumlarda mutlaka bakım yapılması gerekir.Bakım sonucunda eğer ki terslik görülürse düzeltilmelidir , düzeltilmediği takdirde büyük sıkıntılar yaşanılabilir .

Bu sıkıntılar , musallat , ters gidişte artış , yorgunluk , kırgınlık , hastalık , ve ki en büyüğü ölüm ile bile sonuçlanabilmektedir peki bu durum nasıl düzeltilebilir ? Eğer ki karşınızdaki kilit büyüsünü yapan hoca gerçekten erdemli ve başarılı ise alacağı yolu mutlaka biliyordur fakat ben gine de biraz bahsedeceğim . Mesela yapılan büyü ters gidiyorsa ilk olarak yapılan işlem iptal edilmelidir iptal edilmesi için gereken yollar vardır bunlar gizli ilimlerdir ama en bilindik olanı sizlerinde öğrenmesini istediğim var olan kilidin imha edilmesidir .

Kilit imha edildikten sonrası inanıp güveneceğin profesyonel medyuma kalmıştır . İlk işlemde ki gibi hatalı işlem yapılırsa bu sefer ağır sonlar kaçınılmaz olacaktır . Fakat bunların yanı sıra yapılan işlemle beraber sorunlarınız da çözülmelidir örneğin başınıza kısmet kapalılığı gelmiş ise bu problem ortadan kaldırılmalıdır yoksa sonuçları ağır olmaya devam edecektir. Kilit büyüsünde işler ters gittiğinde ezbere olarak belirte bileceğim malesef bir yıldız yükseltme büyüsü yaptırılmalıdır çünkü tersliklerinden birisi bu kesinlikle olacaktır.

Eğer ki Sizlerde kilit büyüsü ve diğer büyüler de yardımcı olabilecek birini arıyorsanız medyum Mehmet Mustafa AYDIN den yardım alabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

KİLİT BÜYÜSÜ için 12 cevap

 1. Fatih Dağlıoğlu diyorki:

  ben 54 yaşındayım eşim 58 yaşında ve ben eşimin 1 senedir 20 yaşında bir kızla ilişki yaşadığını öğrendim. Kendimi öldürmek istedim hocam ama yapamadım çocuklarım var torunlarım var . eşimin hatasını anlamasını istiyorum kadınlık gururum çok incindi. varmıdır çaresi?

 2. Kubilay Gülen diyorki:

  en iyi medyum kim yazıyorum siz çıkıyorsunuz

 3. Yusuf Gökalp diyorki:

  hocamın her dediğini birebir yaparsanız işleminizin tutmamasının imkanı yok

 4. İsa Tunç diyorki:

  bu sayfayı kim yönetiyor

 5. Veysel Koçar diyorki:

  sabun büyüsü yaptırmak istyrm ama çok korkuyorum bana döner mi ters tepermi ya da günahı çokmu

 6. Gizem Sağcan diyorki:

  aşık etme duası varmı hocam bize o duayı yazsanız

 7. Samet Üçgül diyorki:

  canbar yaptırmanızı tavsiye ederim aşık etmek için birebir

 8. Umut Sinan Höke diyorki:

  Ben ömrümde sizin kadar mütevazi ve temiz kalpli bir insan görmedim Allah iyiki sizi karşıma çıkarmış

 9. Betül Karaduman diyorki:

  2 sene birlikte yaşadığım insanın benden bir anda soğuması beni işkillendirmişti hocama iyiki çok süre geçmeden gitmişim sorunun çözüp kökünden hallettik

 10. Mehtap Memiş diyorki:

  Ben bundan 3 ay önce eşimi evine geri getirmek için işlem yaptırdım 10. günde eşim döndü yaptırmış birisi olarak söylüyorum yani mustafa hoca candır

 11. Mehmet Sucak diyorki:

  Yaşantım sizle tanışmadan önce çekilmez bir haldeydi ne Aşk hayatım ne iş hayatım düzendeydi siz geldiniz sıkıntılarımdan beni arındırdınız hocam çok çok saolun

 12. Mehmet Akdeniz diyorki:

  cinlerle arkadaş olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir