• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

KARA BÜYÜ

KARA BÜYÜLER HAKKINDA , KARA BÜYÜLER

Kara büyüler kötü amaç için yapılır. Bu büyüler kişilere hastalık, ölüm, keder, cin musallatı, psikolojik rahatsızlıklar kişilik bozukluğu gibi birden fazla sonuca ulaşabilir. Bu büyüler genellikle kurban gerektirir.

Kara büyüler, domuz yağı büyüsü, sperm büyüsü,sabun büyüs , adet kanı büyüsü, ayırma büyüsü, ölü toprağı büyüsü, kısmet kapatma büyüsü, boşanma büyüsü, papaz büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, iğne büyüsü, vodoo büyüsü, kilit büyüsü gibi birden fazla türü vardır. Fakat yazımda da anlattığım gibi bu büyüler ilim, bilgi, tecrübe ve cesaret gerektirir. Kara büyü yaptıran kişi mutlaka kara büyü yapan hocalardan yardım almalıdır. Kesinlikle evde denenecek, yapılmaya çalışılacak bir büyü değildir. Bu konuda çok dikkatli olun. Çalışacağınız medyumun da yüksek ilim sahibi olmasına özen gösterin. Sonunda pişman olmayın. Kimse yaptıracağı büyünün kendisine geri dönmesini istemez.

KARA BÜYÜ BELİRTİLERİ

Kara büyü belirtileri şöyledir?

1-Sürekli kabus görülür. Bu kabuslarda da kedi, köpek gibi hayvanların saldırısına uğrandığı görülür.
2- Büyü yapılan kişi en ufak şeylere bile sinirlenebilir. Ancak öfkesi çabuk geçer ve öfkelendiğine de daha sonra pişman olur.
3- Yapmak istediği hiçbir iş yolunda gitmez ve olacakmış gibi görünen işleri de olmaz.
4- Unutkanlık ve dalgınlık sıkça yaşanmaya başlanır.
5- Her şeyden bunalma vardır ve yapılan işlerden zevk alınmaz. Bazen öyle bir hal olur ki kişi yapması gereken şeyleri bile yapamaz hale gelir.
6- Halsizlik, isteksizlik, elin kolun hiçbir şeye kalkmaması görülür.
7- Kazanılan para bereketli olmaz, işin bereketi de görülmez.
8- Evde bir anda geçimsizlikler patlak verir. Aile bunalıma girebilir.
9- Kara büyü yapılan kişi etrafındaki insanlarla sebepsiz yere tartışır. En normal ve neşeli başlayan muhabbetler bile bir anda tartışmaya dönebilir.
10- Evin diğer odalarında sorun olmazken belirli bir odaya girince sürekli olarak orada tartışma yaşanabilir. Evin bu kısmında ev ahalisi bayılabilir, hastalanabilir.
Bu tip belirtiler her zaman kara büyü nedeniyle olmayabilir. Bu nedenle bu belirtilerden birini ve ya birkaçını görmek nedeniyle kara büyü olduğuna hüküm verilemez. Böyle bir durumdan şüphe edilirse büyüyü büyü ile bozma yoluna gidilmemelidir. Aksi takdirde daha büyük bir sorun yaşanabilir.

KARA BÜYÜ NASIL BOZULUR?

“Allah hiçbir hastalık indirmemiştir ki o hastalığın şifasını da indirmiş olmasın. Bunu bilen bilir ve bilmeyen de bilmez”
Diye bütün müslüman alemine duyurmuştur. Eğer ki kara büyü çok güçlü değil ise aşşağı da belirttiğim duaları 7 gece ya kendisi yada yani başında birisi ona okursa iyi gelecektir aynı zamanda bir de şöyle bir yöntem vardır . Safran ve misk ile oluşturulan mürekkep ile bir kağıda yazılar yazıp bunları akarsuya atabilirsiniz selde o kağıt giderken mürekkep de sizdeki büyü gibi akıp gitmesini sağlayan bilirsiniz .eğer ki bu yöntemler ise yaramazsa gerçek bir cinci hoca , medyum , derin hocadan kesinlikle yardım alınmalıdır .
Ayetler : “Ve evhayna ila musa en elgı asake fe iza hiye telgafü ma ye’fikun. Fe vega al hakku ve betale ma kanu ya’melun. Fe ğulibu hünalike vegalebu sağırin. Ve ulgıyes seharatü sacidin. Galu amenna bi rabbil âlemin. Rabbi musa ve harune.(6) Felemma elgu gale musa ma ci’tum bihis sihru innellahe seyubdılhu innellahe la yuslihu amelel müfsidine.(7)’’

Eğer yapılan kara büyü çok etkili ise burada çare kara büyü bozan hocalardan yardım almaktır. Kara büyü bozan hocalar öncelikle yıldızname bakımı yapıp üzerinizde ne olduğunu detaylıca görürler. Daha sonra temizleme işlemleri başlatılır. Bu manevi bir temizlenmelidir. Kara büyü bozulması yapılan büyünün türüne göre değişir. Tüm büyülerin çözümü ayrıdır.

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

KARA BÜYÜ için 16 cevap

 1. Ferhan Dincer diyorki:

  ben pilatonik duygular besleyen bir insandım sevdiğim beni en yakın arkadaşı olarak görüyordu aramızdaki ilişkiden de olmak istemediğim için ona duygularımı açamıyordum hocam ile görüşüp bu şahısa işlem yaptırdım ve o gelip bana karşı duygular beslediğini söyledi o günden sonra onla sevgili olduk ve şuan çok mutlu bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz hepsi hocam sayesinde

 2. Barış Genez diyorki:

  Ben bundan 3 ay önce eşimi evine geri getirmek için işlem yaptırdım 10. günde eşim döndü yaptırmış birisi olarak söylüyorum yani mustafa hoca candır

 3. Yusuf Bereket diyorki:

  bir tanıdık sayesinde hocamla tanışmak nasip oldu iyiki de tanışmışım hocamla

 4. Fatih Kaskalan diyorki:

  Çok kararsız kaldım işlem yaptırma konusunda bana fikir vermek isteyen var mı

 5. Mustafa Issı diyorki:

  bana en mantıklı şey hocaya vefk yaptırmak geldi sizlerede tavsiyem rahmani yoldan şaşmayın vefk yaptırın

 6. Mutlu Karakuş Epçaçan diyorki:

  Ben inanıyorum bunlara kesinlike çünkü bizzat kendim yaşadım.

 7. Doğan Sezgin diyorki:

  medyum süleyman hocaya inanmayın tam bir dolandırıcı

 8. Emine Avcı diyorki:

  Ömrüm boyunca sıkıntılarla başa çıkmaktan neredeyse yaşayamıyordum şimdi durumdan pişmanım tüm sorunlarımın çözümü bir telefon uzağımdaymış hocam beni hayatın bu çilesinden kurtarıp hayatımı daha güzel bir yere çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim

 9. Ahmet Dağdelen diyorki:

  hocamın hakkını ödeyemem beni nereden nerelere getirdi

 10. Selahattin Eskimez diyorki:

  ay şuan çok mutluyum hayatımın aşkı kollarımda şuan hocam olmasa anca rüyamda göreceğim hayalim diyeceğim şeyi gerçek yaptı

 11. Ayşe Özdemir diyorki:

  Aşk büyüsü lazım bana

 12. Latife Sayiner diyorki:

  Ben işlem yaptırdım hocama kesinlike tavsiye ederim herkese adam sözünün eri bi kere. ne dediyse yaptı.

 13. Mehmet Topçu diyorki:

  Ben ömrüm boyunca sizin gibi bir insan daha görmedim hocam Allah sizden milyon kez razı olsun siz olmasanız şuan bu konumda olmazdım

 14. Şafak Ördek diyorki:

  bu hoca ne mübarek bir insanmış arkadaş bana onu önerenlerden binkez razı olsun

 15. Ahmet Özkan diyorki:

  arkadaşlar doğru düzgün işinin eri bir medyum arıyorsanız düşünmeden hocamı arayın derim

 16. Ayşe Gül Aydın diyorki:

  hak yiyenlere inat gelip yazmak istedim buraya işleminin tutmadığını söyleyen doğru şeyi yapmamıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir