• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

TIRNAK BÜYÜSÜ

TIRNAK BÜYÜSÜ ? , TIRNAK BÜYÜSÜ NEDİR ?

Tırnak büyüsü denildiğinde basit bir büyü demeyin çünkü tırnak büyüsü  hem rahmani (ak) hem kara büyü olarak çok etkili büyüler sıralamasında ilk ona girebilmektedir . Tırnak büyüsü hem rahmani işlemlerden oluşabileceğini belirtmiştik neden mi böyle dedik hem kara büyü hem rahmani büyü nasıl olur sorusunun cevabı şudur , rahmani olanları aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü için yapılabilmektedir .

Kara büyüler için ise ayırma büyüsü , soğutma büyüsü , uzaklaştırma büyüsü , boşanma büyüsü olarak ayrılabilir kendi içlerinde bu tarz büyülerde yapılan kişinin tırnağı gibi yaptıran kişinin tırnağı da gereklidir gerekli malzemeler tamamlandığın da tırnak büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca işleme başlar bir hafta işlem sürecidir nedir pekala bu bir hafta yani sorumuzun adı tırnak büyüsü nasıl yapılır ?

Tırnak büyüsü nasıl yapılır ?

Büyünün yapılacağı tırnaklar elde edildiğinde yaptıran kişinin onayı ile beraber yedi gün yedi gece o tırnaklara okumalar yapılacaktır bunlarla beraber işlemi yapan medyum okumalarını bitirdiğinde yapması gereken önemli hareketler vardır bunlar neler mi ? tırnak büyüsü için okumalar haricinde yapılması gereken akıtılması gereken kan vardır bunlarda tırnak büyüsünün okumaları ile beraber yapılmaktadır. Pekala bunlar yeterli midir tabi ki hayır neden derseniz . Tırnak büyüsünü yapan hocanın yapması gerekenler bitti ve sıra size geldiğinde ise sizin uygulayacağınız methodlar var bunlar nelerdir ?

 • İşlemin yapıldığı tırnağın yapılan kişinin evinde bulunması gerekmektedir
 • Etkisinin en tepede olabilmesini isterseniz eğer yemeğine , içeceğine karıştırabilirsiniz büyünün yapıldığı tırnak iyice ezildikten sonra rahatça herşey ile bir bütün olabilmektedir.

Bunları dilediğiniz gibi uygulayalabilirsinbiz uyguladıktan sonra  sizinde yapmanız gerekenler olacak kendiniz olarak bunlar neler midir ?

 • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa alkolden kaçınmalısınız. Bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.
 • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa uyuşturucu , uyarıcı maddelerden kaçınılmalıdır bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.

TIRNAK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Tırnak büyüsünün nasıl yapıldığını yukarıda anlattım dediğim gibi tırnak büyüsü yapımı ile beraber ulaştığı sebepler sonucu ilmi ikiye ayrılır ak ve kara büyü olarak bu bizi şuna itecektir . İşlem yaptırdığımız hoca gerçekten iyimi değil mi ?

Rahmani işlem olduğunda yaptırdığınız işlem gerçekleşmezse eğer bu bize şunu yaşatacaktır. Yıldız düşüklüğü, Kara büyü olduğunda ise yaşatabileceklerini belirteyim aşağıda

 • Musallat durumu ( Cin Musallatı )
 • Ölüm
 • İşlemin ters tepme durumu
 • Karakteristik bozukluklar.

Gibi saymakla bitiremeyeceğim bir çok sonuca ulaşabilir , bu sebeple sizlerde gerçekten profesyonel medyum olarak ,  Tırnak büyüsü yapan hoca arıyorsanız  Medyum Mehmet Mustafa AYDIN e ulaşabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

TIRNAK BÜYÜSÜ için 9 cevap

 1. Meral Aköz diyorki:

  aklımda bir işlem var ama ne zaman bu işlemden sonuç alırım telefon görüşmesi yapmadan burdan öğrenebilir miyim

 2. Serhat Akgül diyorki:

  hergün kumar oynayan bir kocam vardı varımız yoğumuz onun kumarına giderdi bunun bi sonu gelmesi gerek diyerek hoca arayışına başladım onca hocayla görüştüm hep kaybeden ben oldum sonunda çözümü hocamla elde ettim

 3. Ebru Taşcı diyorki:

  sevdiğimin bana dönmesi için hangi işlemi yaptırmam en doğru olacaktır

 4. Yasemin Aytaç diyorki:

  Çok büyük sıkıntım var hocam yardımıza muhtacım yardımcı olur musun

 5. Güher Yancar diyorki:

  merhaba hocam

 6. Leyla Yılmaz diyorki:

  kız arkadaşım ile evliliği düşünüyorduk ama aileler açısından sorun çıkıyordu hocamla bu sorunun üstünden geldik şimdi aileler arasında hiçbir sıkıntı yok çok mutluyuz yaza düğünümüz var

 7. Baver Balcı diyorki:

  arkadaşlar doğru düzgün işinin eri bir medyum arıyorsanız düşünmeden hocamı arayın derim

 8. Mustafa Talan diyorki:

  hocamın hakkını ödeyemem beni nereden nerelere getirdi

 9. Mine İlkay diyorki:

  hocam eğer bana yardımcı olursanız çevremde daha çok kişi var iyi bir hoca arıyoruz herkese tavsiye ederim szi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir