• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

Bu yazımızda ölü toprağı büyüsü nedir, ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır, ölü toprağı büyüsü nasıl bozulur, ölü toprağı büyüsü yapan hocalar kimlerdir, onlarda28n bahsedeceğim.

Ölü toprağı büyüsü kara büyüler içinde hem amacı hem yapımı itibariyle en etkili ayırma büyüsü olarak yer alır. Bu büyü nişanlılar, sevgililer için uygulanmaz. Sadece evli olan ya da aynı evde evli gibi yaşayan çiftler için uygulanır. Birazdan sebebini açıklayacağım.  Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır konusuna gelirsek, medyum bu işlem için ölü toprağı bulur. Mezarlık üstünden alınan bu toprak 7 gece okunur ve çiftin yatağına serpilir. İşte sadece evli olanlara ya da aynı evde yaşayan çiftlere uygulanma sebebi budur. Bu büyü de işlem çiftlerin yatağına yapılır.

Çok fazla fark edilecek kadar serpilmesine gerek yoktur. Ölü toprağı büyüsü adında da belli olduğu gibi çiftleri birbirine aşk anlamında da cinsellik anlamında da ölü hale getirir. Tüm istekleri tüm sevgileri ölür. Birbirlerine karşı çok soğuk olurlar. Zamanla etkisi artar. Etkisi arttıkça birbirlerini görmeye, aynı ortamda kalmaya bile tahammül edemezler. Sonucu mutlaka ayrılık ya da boşanmak olur. Eğer size ölü toprağı büyüsü yapıldığından şüphe ediyorsanız mutlaka bir medyum ile görüşün. Eğer bu işlem çözülmezse hiçbir şekilde geri dönüşünüz olmaz. Bir daha bir araya gelemezsiniz.

Ölü toprağı büyüsünden nasıl korunuruz diye bir soru sorabilirsiniz. İlla bunlardan kurtulmak için başımıza gelmesine gerek yok tabi. Her gün mutlaka cin suresi, nas suresi okuyun. Evinizde sirke, çörek otu bulundurun. Temizlik yaparken sirke kulanın. Mutlaka Kuran bulundurun. Eğer iyi bir medyum bulabilirseniz koruma muskası yaptırıp hem üzerinizde taşıyın hem de evinize koyun.

Ölü toprağı büyüsü bozmak için öncelikle tüm evi sirkeli su ile silin. Yatağınızı imkanınız varsa yenisiyle değiştirin. İmkanınız yoksa her yerini yine sirkeli su ile yıkayın ve silin. Büyünün tesiri bitene kadar tüm evinizde her akşam üzerlik ya da iğde tütsüsü yakın. Bu işlemlerle beraber çalıştığınız medyumun dediklerini harfiyen uygulayın. Bunun çözümü için size verdiği okumaları eksiksiz ve söylediği saatlerde bitirin. Biiznillah şifa olacaktır.

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ için 11 cevap

 1. Mustafa Görkem diyorki:

  Papaz büyüsü yaptırdım hocama bugün işlemin tamamen gerçekleştiğini gözlerimle gördüm amacıma sonunda ulaştım

 2. İlker Kuday diyorki:

  Siz ne mübarek bir insansınız hocam ilminize sağlık beni ve ailemi bu çukurdan çıkardınız refaha erdirdiniz

 3. Filiz Çağıl diyorki:

  eşimden baskıcı bir insandı onun baskıları artık canıma tak etmişti birşekilde kurtulmam lazımdı onun baskısından bende ona bağlama büyüsü yaptım sözümden çıkmaz oldu artık üzerimde baskı kuramıyor

 4. Ahmet Bulut diyorki:

  kara büyü yapıyormusunuz ben görümcemin ölmesini istiyorum

 5. İlker Gülen diyorki:

  Sınav kazanma büyüsü var mı kpss ye giricem de 🙂

 6. Harun Malçok diyorki:

  abi ben onu bunu bilmem ya sevdiğine kavuşmak isteyen kim varsa şaşmayacak hocamdan

 7. Mustafa Kaplan diyorki:

  İşlemler ne kadar sürece sonuca varıyor

 8. Ahmet Binboğa diyorki:

  evlenicem ama ailem ikna olmuyo en çokta babam sıkıntı ediyor asla onunla evlenirsen benim senin gibi kızım yok diyo banada yardım edin nolur babam onay versin bu evliliğe eğer bunu yaparsanız valla cenneti garantilersinz çünkü çok ağlıyrm çok kötü durumdaym beni bu dertten kurtarın hocam ömür boyu dua ederim

 9. Mustafa Tel Kankılıç diyorki:

  evlenmeyi düşündüğüm bir insan vardı bu insanla evlenmeden önce bazı sorunlar yaşamaya başladık bu sorunların ne olduğunu şimdi söyleyemeyeceğim ama finalde kendisinin 2 farklı insanlar daha ilişkisi olduğunu öğrendim ailesinin bende ve ailemde hatrı olduğu için çat diye ben yüzükleri atamazdım bende hocama başvurdum ve kendisinden onu benden soğutmasını ayırmasını istedim sonunda amacıma da ulaştım çok şükür

 10. Nurdan Gülcan diyorki:

  Bağlama işlemi yapıyor musunuz hocam

 11. Elif Taştekin diyorki:

  Sizi daha iyi tanıdıkça neden bu ilimlerle müjdelendiğinizi anlamaya başladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir