• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

OFİSİ OLAN MEDYUMLAR

OFİSİ OLAN MEDYUM

Medyum Mehmet Mustafa AYDIN Hoca bildiğiniz üzere Batman da ikamet etmektedir. Ofisi de orada bulunmaktadır. Randevulu sistemle çalışır. Yani gelmeden önce kendisini arayıp randevu almanız gerekir. Bu randevu sisteminde öncelikli olan kişiler vardır. Cin musallatına uğramış olan kişiler en öncelikli hastalardır. Hasta biri varken önce aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiyle ilgilenmesi zaten abes olur. Ofisi kurulduğundan beri resmi ve ruhsatlı medyum olarak çalışmaktadır. Bu yüzden insanlar güven problemi yaşamadan kendisine işlem yaptırırlar.

Ofisi olan medyumlar ne yazık ki az. Daha çok kendilerini gizlemeyi seçiyorlar, görüşmeden işlem yapıyorlar. Demek ki gizlemeleri gereken bir şeyleri var. Ya yüzlerini göstermek istemiyorlar, ya yerlerini belli etmek istemiyorlar. Bunlar karşı tarafta güven duygusunu azaltan olaylardır. Yüz yüze görüşen medyumlar, ofisi olan medyumlar daha çok tercih edilir. Ofisi olan medyumlar için yoğunluk fazladır. Özellikle Medyum Mehmet Mustafa AYDIN’in programı çok yoğundur. Hem telefonla arayanlara, hem mesaj atanlara, hem internetten yazanlara, hem de ofise gelenlerle ilgilenmeye çalışmaktadır.

Bu yüzden bazen randevular ileri tarihe verilir. Bu konu da sizden anlayış bekliyoruz. Onun dışında Medyum Mehmet Mustafa AYDIN uzaktan da yardımcı olabilmektedir. Gelme imkanı olmayanlar, uzak şehirlerde yaşayanlar ya da yurt dışında yaşayanlar da Hocamıza ulaşabilirler. Her kesimden, her bölgeden yardım isteyenlere yardım etmektedir. Tüm işlemleri kesin sonuç garantilidir. En çok da bu sebepten tercih edilen medyumdur. Görüşme saatleri gündüz yapılır. Akşam saatleri ise Mehmet Mustafa AYDIN Hoca’nın işlem saatidir.

Ofisi olan medyum olarak otuz yıllık bir çalışma hayatı vardır. Bu süreçte yaptığı tüm işlemlerde (büyülerde, muskalarda, celblerde) yüz de yüz başarı göstermiştir. Aşk büyüsü yapan hocalar içinde en çok tanınanıdır. Ofisine gelenlere; bakım, fal, büyü, muska, celb,, rukye tedavisi gibi işlemler uygular. İşlemden önce mutlaka yıldızname bakımı ya da su bakımı yapar. Bu sayede üzerinizde ne olduğunu görürsünüz. Eğer büyü varsa öncelikle o çözülür ve ondan sonra işleme başlanır ya da yaptırmak istediğiniz işlemin önünde herhangi bir engel varsa önce o kaldırılır. Daha sonra işlem yapılır.

 

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

OFİSİ OLAN MEDYUMLAR için 7 cevap

 1. Esin Akçayır diyorki:

  hocam ile yüz yüze görüşme fırsatım oldu nurdan yüzü parlıyordu mübareğin elleri öpülesi bir insan gerçekten

 2. Hüseyin Demirel diyorki:

  Beni sizinle tanıştıranlardan Allah razı olsun önce sizin sayenizde sonra sizinle tanıştırdıkları için onların sayesinde bu kadar mutluyum

 3. Şeyma Taşkın diyorki:

  mehmet mustafa hocayla çalışan biri varsa anlatsın nasıl oluyo arkadaşlar ben yaptırıcam

 4. Gülden Akyürek diyorki:

  Kıymetinizi bilmiyorlar hocam sizin siz mükemmel bir insansınız

 5. Mücahit Karahan diyorki:

  bu hoca ne mübarek bir insanmış arkadaş bana onu önerenlerden binkez razı olsun

 6. Feyza Bölük diyorki:

  aslen nerelisiniz medyumlar genelde mardinden çıkıyor oralımısınız

 7. Önder Turgut Güngör diyorki:

  Hocam bayağ ünlü olmuşsunuz ya tanımayan yok artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir