• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

KISMET AÇMA BÜYÜSÜ

KISMET KAPALILIĞI NEDİR?

Kısmet kapalılığı nedir? Kısmet kapalılığı nasıl çözülür? kısmet açma işlemi yapan hoca kimdir?

İnsanların çoğu kısmetinin kapalı olduğundan söz eder. Bütün işlerinde başarısız olduklarından çok şanssız olduklarından, maddi manevi sıkıntı yaşadıklarından, ilişkilerinin,sebepsiz yere bittiğinden, bir türlü evlenemediklerinden şikayet ederler. Bu problemi çözmek için kısmet açma büyüsü yapan hocalara başvururlar. Çünkü bu durum bazen İçinden çıkılamaz bir hal alabilir. Kısmet kapalılığının pek çok sebebi olabilir. Yıldız düşüklüğü, büyü, şanssızlık kısmet kapalılığı sebeplerinden bazılarıdır.

Kısmet açma işlemi nedir?

Kısmet açma işlemi de bu tür sıkıntıları olan insanların sorunlarını çözme yoludur. Yıldızname bakımı ile kısmetinin kapalı olduğu görülen insanlar için kısmet açma vefkleri uygulanır. Bu vefkler tamamen Rahmanidir. Etkilerini bir hafta ile üç hafta arasında gösterirler. Vefkler sürekli taşınmak zorunda değildir. Bir ayın sonunda çıkarılabilir. Çıkarıldığında ise ya toprağa gömülmeli ya da bir akarsuya atılmalıdır. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüp kısmet açma büyüsü yapan hoca ile çalışmak istiyorsanız Medyum Mehmet Mustafa AYDIN’e ulaşabilirsiniz. Yapacağı bakımla sizin için en doğru olan işlemi seçecektir. Fakat sizlerin bu tarz vefkler ve dualar konusunda mutlak sonuç almak için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır bunlar ,  iyi bir medyum , vefk doğru şekilde yapılsa bile dinen dikkat etmeniz gereken hususlar ( Alkol almamalısınız , uyuşturucu maddeler kullanmamalısınız , uyarıcı maddeler kullanmamalısınız , Abdestsiz(gusulsuz) dolaşmamalısınız. Aynı zaman da kısmet açma büyüsü , kısmet açma vefki yaptıracağınız medyum un hakkında araştırmanız gerkenlerde şunlardır . Bunlar aşağıda ki belirttiğim gibi olacaktır.

 • Kısmet açma büyüsü hakkına becerisi var mı ?
 • Kısmet açma vefki , kısmet açma büyüsü hakkında referansları var mı ?
 • Referansları gerçek ve doğru mu ?
 • Güvenilir medyum mu ?
 • Profesyonel medyum mu ?
 • İbadet yapan bir insan mı ?
 • Sizinle iletişimi nasıl ?
 • Başarılı medyum mu ?

Bu dediklerimin hepsi tamamsa şuan ki var olan durumları göz edip o kişi ile işleme başlanılabilir fakat yinede dikkatli olunmalıdır . Eğer ki tamam değilse zaten bu işe hiç başlanmamalıdır . Kısmet açma büyüsü , kısmet açma vefki hakkına merak ettikleriniz hala varsa sizlerde Medyum Mehmet Mustafa AYDIN’e ulaşabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

KISMET AÇMA BÜYÜSÜ için 6 cevap

 1. Şermin Yazıcı Erol diyorki:

  Beni sizinle tanıştıranlardan Allah razı olsun önce sizin sayenizde sonra sizinle tanıştırdıkları için onların sayesinde bu kadar mutluyum

 2. Elif Zorlu Karayiğit diyorki:

  melike hanım ne işlemi yaptırmıştınız

 3. Nazan Kopan diyorki:

  evlenmeyi düşündüğüm bir insan vardı bu insanla evlenmeden önce bazı sorunlar yaşamaya başladık bu sorunların ne olduğunu şimdi söyleyemeyeceğim ama finalde kendisinin 2 farklı insanlar daha ilişkisi olduğunu öğrendim ailesinin bende ve ailemde hatrı olduğu için çat diye ben yüzükleri atamazdım bende hocama başvurdum ve kendisinden onu benden soğutmasını ayırmasını istedim sonunda amacıma da ulaştım çok şükür

 4. Yasemin Öztürk diyorki:

  Papaz büyüsü yaptırdım hocama bugün işlemin tamamen gerçekleştiğini gözlerimle gördüm amacıma sonunda ulaştım

 5. Çiğdem Çölbe diyorki:

  kaderimde varsa olur dedim birden siz karşıma çıktınız hocam bence tesadüf değil.

 6. Mert Metin Çevik diyorki:

  artık başım ağrısa hocama başvururum derdimin dermanı oldun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir