• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ ? , KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ NEDİR ?

Kırk bir dikiş büyüsü bir insanın başına gelebilecek en karanlık büyülerden biridir bir insanın bu büyüyü birine yaptırmak için ona karşı düşmanlıktan fazlasını duyması gerekmektedir. Çünkü bu işlemin yaptırıldığı kişi bu işlem kara büyü olduğu için zaten yaşanabilecekler çok çok ağır gelebilecek iken farklı şeyler yaşanma ihtimali arta bilir mesela , birine hastalık verilsin istersiniz fakat işlem sonrasında o kişinin zamanla can verişini seyredebilirsiniz , veya ölümüne karar verildi  sadece o değil sülalesi içerisinden farklı ve günahsız insanlara sıçraya bilecek bir büyüdür yapımı öncesi alınacak karar önem taşımaktadır vazgeçmesi de yapımı kadar zor bir büyüdür . Peki hocam kırkbir dikiş büyüsü nasıl yapılabilmektedir ?

Bu büyünün yapımı için yapılacak kişiye ait bir kıyafete ihtiyaç duyulmaktadır . kıyafet veya ona ait dikiş atılabilecek bir eşya gerekmektedir . Bu elde edilen eşya ile beraber gerekli tılsımlar ve gerekli okumalar eşliğinde tam kırk bir adet dikiş atılır her dikiş atılırken niyet edilir bu kırk bir dikiş büyüsünün olayı buradadır eğer ki atılan her dikişe farklı niyet edilebilir edilen niyetlerin her biri yaptırılan büyü tarafından yapılan kişinin başına kesinlikle gelecektir.

Kırk bir dikiş büyüsü işlem bittiği gibi sonuca varabilecek etki etmeye başlayabilecek bir işlemdir en geç iki hafta içerisinde sonuca bağlanılabilmektedir. Bu süre zarfında kişinin başına gelebilecekleri say say bitiremeyebiliriz hattaki etki etmeye başladığında büyü bozulsa dahi kalıcı hasarlar bırakabilmektedir.

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Kırk bir dikiş büyüsü yapan hocaları bulabilmek biraz zordur neden derseniz yukarıda nasıl yapılacağını ve ne sonuçlar vereceğini konuştuk bu sonuçların ve yapımının kolay olduğunu asla zannetmeyiniz.

Eğer ki yapımın da en ufak bir hata yaşanacak olursa yaptırana yapılana herkese ciddi zararları olacaktır bunlarla beraber eğer ki yaptırmaya karar verdiyseniz hiçbir iş ten anlamayan şarlatanlara fırsat vermemelisiniz çünkü onlar bazen sizler kadar bilgili olmamaları dahilinde bunun bir dalga geçme olduğunu anlayamayacaklardır.

Neden mi Böyle dedim ? Çünkü kara büyüler için yardım alınan cinlerde kötü fikirlidir eğer ki kendileriyle bilinçsizce dalga geçen birini görürlerse emin olun ki onlarda onlar ile dalga geçmekten keyif  alacaklardır. Fakat onların dalga geçmeleri bizimki gibi olmayabilir. İşlemin yapımı veyahut bozumu esnasında yapılabilecek en minik durumlarda başımıza gelecekleri aşağıda belirttiğim gibidir ;

 • Hastalığa tutulma
 • Vebaya tutulma
 • Psikolojik rahatsızlıklar
 • Karakteristik değişiklikler

Bunlar gibi durumlar yaşanılabilir , eğer ki sizler bu tür durumların yaşanmamasını arzu ederseniz Kırk bir dikiş büyüsü yapan hoca için medyum Mehmet Mustafa AYDIN e başvurabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ için 13 cevap

 1. Serkan Güngör diyorki:

  Hocam allah sizden binlerce kez razı olsun. Sayenizde tekrar eşime kavuştum. Şuan ne diyebilirim hiç bilmiyorum.

 2. Yasemin Albayrak diyorki:

  yeni evliyim bileziklerim çalınmış kimseyi de suçlayamıyorum geri getirme imkanı olur mu ya da çalan kişi kimse bulunabilir mi

 3. Cihan Karaalp diyorki:

  mehmet mustafa hocayla çalışan biri varsa anlatsın nasıl oluyo arkadaşlar ben yaptırıcam

 4. Mustafa Kemal Yalçınkaya diyorki:

  hak yiyen onca insan varken sizin gibilerin olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor hocam

 5. Fatih Türkay diyorki:

  hocamın yaptığı tılsım sayesinde sevdiğime kavuştum rahmani çalışma için sizlere tavsiyemdir

 6. Serkan Mercan diyorki:

  hocam gibi bir başka medyum daha bulamazsınız internet ortamında

 7. Mehtap Kaplankıran diyorki:

  hocamın yaptığı sabun büyüsü sayesinde sevgilimden ayrıldım

 8. Mustafa Ayhan diyorki:

  hergün kumar oynayan bir kocam vardı varımız yoğumuz onun kumarına giderdi bunun bi sonu gelmesi gerek diyerek hoca arayışına başladım onca hocayla görüştüm hep kaybeden ben oldum sonunda çözümü hocamla elde ettim

 9. Eren Kaan diyorki:

  Aşk ile iligili yapılması gereken bir şey mi var kardeşim düşünme ara hocamı yapsın ne yapılması gerekiyorsa

 10. Necmiye Gül Özel diyorki:

  benim en büyük korkum işlemin ilerleyen zamanlarda tekrar bozulması. Yptığınız işlemler ömürlük mü oluyor

 11. Abdulkadir Teğin diyorki:

  böyle hoca zor bulunur

 12. Emrah Serin diyorki:

  bende medyum olsaydım keşke bütün insanlara yardım ederdim böyle. hocam Allah uzun ömürler versin.

 13. Meltem Yılmaz diyorki:

  kime gitsem paradan başka bir şey söylemiyorlar beni dinlemiyorlar bile. aLLah razı olsun hocamla telefonda uzun uzun konuştuk. İlgisi yeter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir