• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

ERMENİ BÜYÜSÜ

ERMENİ BÜYÜSÜ

Ermeni büyüsü işlemi şeytani çalışmalar arasında yer alır. Yani rahmani işlem denenir ve sonuç alınmazsa son çare olarak ermeni büyüsüne başvurulabilir. Ermeni büyüsü çok eski zamanlarda ermeniler tarafından uygulandığı için bu ismi almıştır. Ermeniler bu işlemi aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, muhabbet büyüsü amaçlı kullanmışlardır. Çok tesirli bir büyüdür. En imkansız durumlarda dahi etki eder. Karşı tarafın sevgilisinin olması, nişanlı olması ya da evli olması işlemi olumsuz etkilemez. Ermeni büyüsü her şekilde etkisini gösterir. Bu büyü de gerekli olan işlem yaptıracak kişinin ismi, anne ismi, doğum tarihi, bir adet fotoğrafıdır. Bazı türlerinde eğer imkan varsa kişinin saçı da kullanılır.

ERMENİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Ermeni büyüsü dediğim gibi çok eski zamanlarda ortaya çıkmıştır. Hiçbir kitap da bu büyünün nasıl yapıldığı yazmaz. Bilenler sadece ilim sahibi hocalardan el alan ve onlardan öğrenen kişilerdir. O yüzden her ermeni büyüsü yapan hoca benim, diyene inanmamak gerekir. Medyum Mehmet Mustafa hoca ermeni büyüsü yapan hocalar arasındadır. Bu büyünün ilmini el aldığı hocasından öğrenmiştir. Bu büyüyü çok iyi bilmesine rağmen ilk etapta tercih etmez ve kişilere de tavsiye etmez. Öncelikli olarak rahmani işlemler kullanır. Ermeni büyüsü için arayan insanlara onun yerine aşk vefkleri, aşk tılsımları, canbar büyüsü bağlama vefkleri, muhabbet celbleri önermektedir. Eğer başka çıkar yol yoksa bu büyüye başvurulabilir. Çok etkili bir büyü olduğu gibi yapımı da zaman alır ve uygulanışı, ritüelleri zordur. Büyük bir titizlik gerektirir.

Kişinin ermeni büyüsü yapan hoca tarafından yardım almadan kendiliğinden bu büyüyü yapabilmesi zaten imkansızdır. O yüzden internette yazan abuk sabuk büyü tariflerinin uygulanmasına karşıdır. En niyahetinde bunlar yüksek derecede ilim, bilgi gerektirir. Hem doğuştan gelen bir enerjiye sahip olabilmeniz hem de bu işin eğitimini sizi geliştirecek bir hocadan almanız gerekir ki bu da en az yirmi yıllık bir süreçtir. Çünkü bütün büyüler bütün konular aslında birbiriyle bağlantı içermektedir. Yani sadece aşk büyüsünü öğreneyim, başka bir şey bilmesem de olur gibi bir söylem kullanılamaz. Aşk büyüsü yapacak kişi diğer büyüleri de bilmelidir. Büyüleri yapacak kişi vefkleri bilmelidir, vefk yazacak kişi havas ilmi bilmelidir havas için el almak gerekir, el almak için doğuştan o enerjinin sizde bulunması gerekir. Bu yüzden lütfen uzman medyumlardan yardım.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

ERMENİ BÜYÜSÜ için 7 cevap

 1. Muammer Yeşilkaya diyorki:

  bu hoca gerçekten işlem yapıyor ve tutuyor mu telefondan görüşemedim yoğunluktan dolayı telefonu çalmıyor galiba hep meşgul

 2. Sertaç Önal diyorki:

  Aşk büyüsü lazım bana

 3. Velat Coşkun diyorki:

  en iyi medyum kim yazıyorum siz çıkıyorsunuz

 4. Funda Beder diyorki:

  hak yiyen onca insan varken sizin gibilerin olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor hocam

 5. Arif Aytaç diyorki:

  en iyi medyum kim yazıyorum siz çıkıyorsunuz

 6. Selma Sezgin diyorki:

  Allah kimseye dermansız dert vermezmiş gerçekten hocam derdimin dermanı oldunuz

 7. Hasibe Özdemir diyorki:

  koruma büyüsü konusunda hocamdan başkasına güvenmem artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir