• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

EN ETKİLİ MEDYUM

EN ETKİLİ MEDYUM

En etkili kelimesi bir konudaki başarı seviyesidir ve bu seviyenin en üstüdür . En etkili medyumlar insanların en iyi sırdaşlarıdır aynı zaman da çünkü medyumluğun beraber getirdiği durumlar vardır bunlardan en önemli olmaları güvenilir , sır tutar, başarılı olmaları gibi birden fazla sebebe bağlıdır. Peki en etkili medyumu nasıl anlarız bunun için belli başlı yöntemler vardır bunları sıralamadan önce sizlere medyum seçerken yanlış bir durum ile karşılaşabilme ihtimalinizi hatırlatmak isterim çünkü eğer ki karşılaştığınız medyum sizin aradığınız kişi değilse yapılan işlemin sonuç almama ihtimali çok yüksektir neden mi ? çünkü kişi bilgi sahibi olsa bile medyumlukta bilgi yeterli değildir bilginin yanı sıra ilim de gereklidir neden mi ilim gereklidir ? Çünkü yaptırdığınız büyünün yapılışını tamamen bilseniz bile bu sizin için yeterli değildir.

Hiçbir anlaşma veyahut yardım almadan büyü yapılamaz çünkü büyü ulaşılmayan varlıkların insanlara desteği sonucu ortaya çıkar bu ilim ve irfan ile olur eğer ki bunlara sahip değilse ne yazık ki yaptığınız işlem başarısız olacaktır . Hocam bu medyum daha önceden referans sahibi bir medyum olmama ihtimali neden var dediniz. Çünkü ilim her çeşit olabilir kısmet açma konusunda iyi olabilir yada aşk büyüsü kimisi rızık bereket , kimisi büyü bozma konusunda etkili olmaktadır . Bu sebeple medyum seçerken profesyonel medyum olup olmadığına dikkat eder çünkü profesyonel medyumlar olmayacak işe veya ilim sahibi olmadıkları konu hakkında iddia edinmezler. Peki Hocam en etkili medyumlardan nasıl emin olabilirim ? Sorusunun cevabını aşağıda belirttiğim gibi okuyunuz dikkat ediniz

 • Resmi ve ruhsatlımı
 • Referansı var mı ? Varsa sizin işleminiz doğrultusunda elde ettiği başarılar var mı ?
 • Garantili mi çalışmaları ?
 • Araştırdığınızda hakkına kötü fikir edinebileceğiniz sebepleri var mı ?
 • İşlem öncesi bakım yapıyor mu ?
 • Yaptığı bakım doğru sonuç veriyor mu ?
 • İstediği ücretler makul mü
 • İşlemlerine kesin garanti sağlıyor mu
 • İşlemlerine ücret iadesi garantisi sağlıyor mu?
 • Bunlar ile beraber içiniz ısındımı

Bu anlattıklarımı dikkate alarak sizlerde en etkili medyuma ulaşmış olursunuz

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

EN ETKİLİ MEDYUM için 4 cevap

 1. İzzettin Yıldız Bulut diyorki:

  Yeter artık bıktım bunca sıkıntıdan hocam yardımcı olun tek çıkar kapım sizsiniz

 2. Bayram Karadağ diyorki:

  ben 54 yaşındayım eşim 58 yaşında ve ben eşimin 1 senedir 20 yaşında bir kızla ilişki yaşadığını öğrendim. Kendimi öldürmek istedim hocam ama yapamadım çocuklarım var torunlarım var . eşimin hatasını anlamasını istiyorum kadınlık gururum çok incindi. varmıdır çaresi?

 3. Güliz Buğrul diyorki:

  böyle hoca zor bulunur

 4. Umut Kabacaoğlu diyorki:

  Siz ne mübarek bir insansınız hocam ilminize sağlık beni ve ailemi bu çukurdan çıkardınız refaha erdirdiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir