• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü nedir? En etkili aşk büyüsü hangisidir? Rahmani aşk büyüleri hangileridir? En etkili aşk büyüsü yapan hoca kimdir? En etkili aşk büyüsü yapan hoca kimdir? Kesin garantili aşk büyüsü yapan hoca kimdir? En kuvvetli aşk büyüsü hangisidir? En kuvvetli aşk büyüsü yapan hoca kimdir? Nefesi kuvvetli hocalar kimlerdir? Aşk büyüsü yapan derin hocalar kimlerdir?

Aşk büyüsü kişiyi kendine bağlamak, aşık etmek amaçlı yapılır. Aşk büyüsünün yüzlerce çeşidi vardır. Çoğunu sayfamızda yazdık, anlattık. Kaşık büyüsü, ceviz büyüsü, canbar büyüsü, nohut büyüsü, adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, soğan büyüsü, kiriş büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, resim büyüsü, fotoğraf büyüsü, aşk vefki, aşk celbi, aşk muskası, evlilik büyüsü, evlilik celbi evlilik muskası, evlilik vefki, bağlama büyüsü, bağlama celbi, bağlama vefki, bağlama muskası bunlardandır. Bunlarda kendi içerisinde ayrılır. Herkes için aynı aşk vefki kullanılmaz. Bu işlemler hakkında ne siz düşünüyorsunuz bilmiyorum ama eğer basit olarak görüyorsanız, bunları sadece yazıp çizip iki dakika da  hallettiğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çok derin konulardır. Çok derin ilimlerdir. Herkesin medyum olamamasının sebebi de budur.

Aşk büyüsü bu kadar çeşitli iken, herkesin durumu birbirinden bu kadar farklıyken (biri ayrıldığı eşine işlem yaptırmak istiyor, birisi platonik aşkına, birisi nişanlısına, birisi sevgilisine…) en etkili aşk büyüsü hangisidir? En etkili aşk büyüsü aslında yanlış bir söylemdir. Çünkü herkesin işlemi farklıdır. Birinde kaşık büyüsü yapılması gerekirken diğerinde canbar yapılması gerekebilir. Biz medyumlar ezbere hadi sana şunu yapalım, diyemeyiz. Diyen medyum varsa bilin ki gerçek medyum değildir zaten. O yüzden filanca adet kanı büyüsü yaptırmış çok etkili aşk büyüsüymüş, bende istiyorum diye bana gelmeyin. Bu şekilde çalışma yapmıyorum. İlacı doktor seçer, en uygununu o bilir. Hasta kafasına göre bana şundan ver diyemez.

Çünkü herkesin hastalığı, bünyesi, durumu farklıdır. Bu yüzden tek çeşit ilaç yoktur. Herkesin durumuna göre ilaç bünyesine göre bir doz vardır. Aynı durum aşk büyüsü içinde geçerlidir. Siz işlem kısmını düşünmeyin. İşleme kısmı medyumun işidir. Siz derdinizi anlatın en uygun işlemi medyum sizin için seçer zaten. Peki mağdem herkes için aşk büyüsü farklı oluyor. Kendimiz için en uygun işlemi nasıl öğreneceğiz? Burada medyum işleminizden hemen önce bakımınızı yapar ve sizin için yüzde yüz tutacak işlem hangisi görünüyorsa onu seçer. Bu sebepten işlemin tutmama olasılığı dahi olmaz. Çünkü zaten sizin için en etkili aşk büyüsü seçilmiş olur.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ için 5 cevap

 1. Seçil Çalık diyorki:

  kaderimde varsa olur dedim birden siz karşıma çıktınız hocam bence tesadüf değil.

 2. İbrahim Yeşilfidan diyorki:

  sevgili kardeşlerim aman dikkat edin yapılan muskalar vefkler tılsımlar çok güçlüler bir tılsıma bakmak bile insanların kafasını yediriyor

 3. Ercan Demir diyorki:

  facebook adresi sizin mi hocam gerçekmi

 4. İbrahim Tayfun Dumludağ diyorki:

  diye bunun sebebi ne hocam

 5. Cem Özgür Yalçın diyorki:

  ben bunlara hiç inanmazdım da başıma öyle şeyler geldi ki inanıyorum artık. kimse kimseyi kınamasın burda işlem yaptıryo diye sınanmadığınız günahın masumu olmazsınız. kimse keyfinden yapmıyo emin olun. hocam da çok iyi biri zaten. insanın halinden anlıyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir