• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

DÜRÜST MEDYUM

DÜRÜST MEDYUM ? , DÜRÜST MEDYUM NEDİR ?

Dürüstlük kelimesi günümüzde ne yazık ki önemini yitirdi. Artık kimse kimseye güvenemiyor. Her lafının altında yalan arıyor. Kardeş kardeşten, baba oğlundan şüphe ediyor. Bu zamanda dürüst kişilere gerçekten çok ihtiyacımız var. Her sektörde dürüst insan önemlidir. Arabanız bozulunca tamire vereceğiniz ustanın dürüst olması, hakkından fazlasını almaması gerekir. Taksiye bineceğiniz zaman taksicinin dürüst olması, sizi en uzak yerden götürmemesi gerekir. Bir restoranda yemek yiyeceğiniz zaman çalışanlarının dürüst olması, birinin artığını atmayıp ötekinin tabağına koyup götürmemesi gerekir.

Dürüstlük her sektörde önemlidir ve bunun olmaması daima müşteriye zarar demektir. Medyumluk için de aynı durum söz konusudur. Medyum dediğiniz kişinin dürüst olması, güvenilir olması gerekir. Yirmi günde olacak işleme iki gün de olur derse, olmayacak işleme olur derse, hakkından fazlasını isterse, iki günde kargolarım deyip on günde yollarsa orada dürüstlükten bahsedemeyiz ve bu sizin zararınıza olur. Dürüst medyumlar bir elin parmağını geçmez. Hepimiz olanları duyuyoruz, insanların nasıl kandırıldıklarını biliyoruz. Onların yüzünden gerçek dürüst medyumlar da zan altında kalıyor. Şerefsizliği onlar yapıyor ama tüm dürüst medyumlar lekeleniyor.

Sizler daha dikkatli olun. Ne siz kandırılın ne de bizim adımız kötüye çıksın. Resmi ruhsatlı medyumlar ile çalışın, ofisi olan medyumlar ile çalışın. Kim olduğu belli olmayan rast gele bulduğunuz numaralardan ümit beklemeyin.

Bu insanlar siz onlara inandıkça kazandırdıkça bu işe devam edecekler. Başta dediğim gibi bütün mesleklerin yalancısı vardır ama en fazla paranız gider. Medyumlukta ise yalancısına denk geldiğiniz an ümitleriniz, umutlarınız, zamanınız, paranıaz gider. Psikolojik olarak da çökersiniz, maddi olarak da. O yüzden elinizden geldiğince dürüst medyumlar araştırın, dürüst medyumlar ile çalışın. Güvenilir medyum size daima kazandırır. Siz faydalanırsınız, eşinize, dostunuza tavsiye edersiniz onlarda faydalanmış olur.

Dürüst medyum arayışındaysanız Medyum Mehmet Mustafa AYDIN Hoca ile çalışabilirsiniz. Tüm işlemleriniz güvence altındadır. Ofisine gelmek isteyenler randevu alabilir. Gelemeyenler için de uzaktan yaptığı çalışmaları vardır. Nerede olursanız olun, ne derdiniz olursa olsun kendisinden yardım talep edebilirsiniz. Akşam 22:00′ a kadar arayabilirsiniz. Ondan sonrası Hocamızın işlem saatidir.

 

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

DÜRÜST MEDYUM için 6 cevap

 1. Mehmet Çelik diyorki:

  kim evinde büyü olduğunu düşüyorsa sirkeli suyla evini temizlesin zaten mustafa hocada aynısını söylüyor bence çok dogru

 2. Selami Baysal diyorki:

  Ben bir avukatım hayatımın son 3 ayı benim için resmen bir cehennemdi ilk olarak bir trafik kazası geçirdim sonra eşim ile ailevi problemler yaşadım sonra işim battı normalde bu tür şeyler hiç inanmazdım olacağına gerçekliğine felan ama Allah sizi karşıma çıkardı iyiki de çıkarmış

 3. Resul ÇOKYİĞİT diyorki:

  Aradığım medyumu bulamadım arkadaşlar kimi tavsiye edersiniz Allah rızası için yardımcı olurmusunuz

 4. Ayhan Güven diyorki:

  bu aşk nası bi şey miş yaaaah insanın aklına her şey geliyo sevdiğime kavuşmak için her şeyi yapmaya hazirim

 5. Dilara Erat diyorki:

  bana papaz büyüsü yapılmış her şeyimi bağladılar. hayatımı mahvettiler bunu çözmek için ne yapmam gerekiyo

 6. Arzu Erdoğan diyorki:

  medyum süleyman hocaya inanmayın tam bir dolandırıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir