• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

BÜYÜ NASIL BOZULUR

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyü nasıl bozulur ? Büyü Bozan hoca ? bir büyüyü bozmak yapmasından daha zordur neden mi yaparken eski yazılarımda da anlattığım gibi yardım alınan varlıklar vardır bu sebeple kolaydır bozarken de bu varlıklar ile ters düşülebilir bu sebeple büyü bozan hocalar zor ve değerli medyumlardır peki hocam bütün büyüler aynı şekilde mi bozuluyor  , hayır kesinlikle çünkü bir kere rahmani ve kara büyüler diye ayırabiliyoruz yapımı farklı olan büyülerin bozumu da  farklı olacaktır fakat bozumlarını yapımlarına birazcık olsa da benzetebiliriz .

Peki hocam büyü bozmak bu kadar zahmetliyse ve kimse yanaşmıyorsa yaparım diyene nasıl güveneceğiz  bu soru diğerleri gibi basit cevaplanmasa da birkaç püf noktası bulunmaktadır nasıl mı ? mesela büyüyü bozarım diyen hocanın eski yazılarımda da belirttiğim gibi referansları var mıdır ,  kesin referanslar mıdır bunlar kesinse bunların yanında geçmişine bakabilirsiniz bozduğu büyüden daha önceden hiç yapmış mı ? eğer yapmamışsa güveniniz sarsılabilir çünkü hiç kimse daha önceden dikmediği bir ipliği sökemez. Peki hocam büyü bozulduktan sonra etkisi kalır mı ? Eğer ki gerçekten profesyonel bir medyum ile çalıştıysanız kesinlikle hayır çünkü büyü bozulmuşsa bozulmuştur fakat , yapan kişi yeterince farkındalık sergilemez ise büyü kendini gizleye bilir ve musallat durumuna intikal edebilir burumlar işleri iyice sarfa sardıracaktır.

Ve engel olunamaz hal aldırabilir çünkü musallat durumları eski yazılarımda da belirtiğim gibi ruhsal bozukluklar, psikolojik bozukluklar ,karakteristik değişiklikler ,hastalıklar ,sakatlıklar , zihinsel bozukluklar, Ölüm gibi bir çok sebebe yol açabilir.  Bunlara engel olabilmek için sizlere düşenleri yerine layıkıyla getirmeniz gerekmektedir , araştırmanızı iyi yapmalısınız , medyumun güvenilir olup olmadığından emin olmalısınız , karışınızdaki kişinin gerçek bir medyum olup olmadığına gerçekten emin olmalısınız , profesyonel bir medyum olup olmadığından kesinlikle emin olmalısınız , rahmani çalışmalar yapıp yapmadığını da kontrol edebilirsiniz , kara büyü yapıyorsa gerçekten ne kadar başarılı olduğunu bilebilirseniz kara büyünün çok zor olduğunu düşünerek büyü bozmada da sizlere yardımcı olabileceğini düşüne bilirisiniz bunlar yeterlimi tabi ki hayır bunlar sadece sizlerin bir ön güvenlik alabilmeniz için yardımcı olabilmek için birkaç tüyo Bunların hepsi tamam ise karşınızdaki medyumu çözebildiyseniz bu konu hakkında sıkıntıya girmenizi gerektirecek pek neden kalmamış demektir çünkü bunca olayı düşünecek kadar zor durumdaysanız gerçeğini bulabilirsiniz.

 

Eğerki sizin hala  büyü nasıl bozdurulur hakkında merak ettikleriniz varsa Medyum Mehmet Mustafa AYDIN e başvurabilirsiniz .

 

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

BÜYÜ NASIL BOZULUR için 3 cevap

  1. Emine Bilgiç diyorki:

    haftasonu çalışıyormusunuz

  2. Pınar Zeyli diyorki:

    İstediğimiz zaman yaptırdığımız işlemi bozdurabiliyormuyuz öyle bir imkan var mı

  3. Hatice Yıldız diyorki:

    birçok medyum tavsiye sayfasını şikayet sayfasını gezdim hocamın isminin kötü anıldığı yerler vardı iyi anıldığı yerler vardı iyi anıldığı yelerin sayısı kötü anılan yerlerin sayısından fazlaydı ama yinede ismini karalıyan siteler vardı hocamın isminin kötü anıldığı yerlerde ismi iyi anılan hocaları araştırdığımda çoğunun dolandırıcı olduğunu gördüm bu durum beni oldukça rahatsız etti ve durumu bu sitelerde yazdım ancak yorumlarım kaldırıldı o zaman anladım ki bu siteler yalancılar kim ne olursa olsun kimsenin hakkını yemememeli hocamın emeğine o sayfalar sebebiyle zarar gelmekte hak yiyenlerin hepsine lanet olsun insanları yanlış yönlendirip onları dolandıranlara lanet olsun allah böylelerin bin belasını versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir