• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

BOŞANMA BÜYÜSÜ

BOŞANMA BÜYÜSÜ

Boşanma büyüsü sorun yaşamadan ayrılmak isteyen çiftler tarafından tercih ediliyor. Zamanla bu çiftler arasında aşk bitebiliyor ama karşı tarafın üzülmesini istemeyen kişiler ya da karşı tarafın tepkisinden çekinen çiftler bu boşanma büyüsü yaptırıyor. Özellikle de eğer karşı taraf anlayışlı değilse ölümle tehdit ediyorsa boşanma büyüsü yaptırılıyor. Bu anlattıklarım sizlere hiç de uzak şeyler değil biliyorsunuz, hepsini sizde duydunuz. Ayrılmak isteyen kadınlarımızın başlarına neler geldiğini hepimiz biliyoruz. O yüzden boşanma büyüsü yaptırmak bu sıkıntılardan kurtulmanızı sağlar. Onun dışında başka çiftlerin ayrılmasını isteyen kişiler de boşanma büyüsü yaptırabilir. Boşanma büyüsü yapılan kişiler ortalama bir hafta ile üç hafta arasında karşı taraftan soğumaya başlarlar. Aynı evde, aynı ortamda durmaya, hatta seslerini duymaya bile tahammül edemezler ve ayrılmak istediklerini söylerler. Her şey kendiliğinden çözüme kavuşur yani. Boşanma büyüsünün en güzel yanı kavgasız, gürültüsüz ayrılığın sağlanabilmesidir. En ufak problem yaşamadan anlaşmalı olarak boşanabilirsiniz.

BOŞANMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Boşanma büyüsü yapan hocalar bu işi çok büyük bir titizlikle yapmalıdır. Çünkü ayırma büyüsü işlemlerinin tamamı çok risklidir. Yumurta büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, ölü toprağı büyüsü, kilit büyüsü bu riskli büyüler arasındadır. Öncelikle boşanma büyüsü yapılacak kişilerin bilgileri doğru ve eksiksiz olmalıdır. İsim anne ismi doğum tarihi ve resmi gerekiyor. Bunu diğer yazılarımda da anlatmıştım. Şimdi diyebilirsiniz ki” Ne var bunda anne bana ismi bulmak çok kolay.” Bazı istisnai durumlar sıkıntı çıkarabiliyor. Bazı kişinin kimliğinde farklı bir doğum tarihi yazıyor gerçek doğum tarihi değil. Bunu bilmediğiniz zaman da doğrusu zannedip işlem yaptırıyorsunuz ve işleminiz tutmuyor doğal olarak. Bazen de gerçek doğum tarihini kişinin annesi bile bilmiyor. Ekinler çıktığında doğdun, fasulye toplama zamanı doğdun gibi bilgiler veriliyor sadece. Bu şekilde boşanma büyüsü işlemi tutmayabilir. Tahmini zaman, üç aşağı beş yukarı tariflerle malesef işlem tutmaz. Tutmayacağı için de boşu boşuna uğraşmış olursunuz. Boşanma büyüsü yapan hocalar zaten bu  konuda size ayrıntılı bilgiyi verecektir. Bende genel olarak biraz bahsetmek istedim.

Boşanma büyüsü yapan hoca arıyorsanız Medyum Mehmet Mustafa AYDIN’e ulaşabilirsiniz.

 

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

BOŞANMA BÜYÜSÜ için 5 cevap

 1. Burçhan Dursun diyorki:

  Ben bundan 3 ay önce eşimi evine geri getirmek için işlem yaptırdım 10. günde eşim döndü yaptırmış birisi olarak söylüyorum yani mustafa hoca candır

 2. Ahmet Emre Aksakal diyorki:

  bir arkadaşımdan aldım hocamın numarasını iyikide almışım

 3. Esma Özlem Akkoyun diyorki:

  hocam ilim konusunda çok kuvvetli işini iyi yapan nadir hocalardan birisi

 4. Taner Akay diyorki:

  bu aşk nası bi şey miş yaaaah insanın aklına her şey geliyo sevdiğime kavuşmak için her şeyi yapmaya hazirim

 5. Yasemin Kanat diyorki:

  cinlerle arkadaş olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir