• FACEBOOK SAYFAMIZ ;

YILDIZNAME NEDİR ?

YILDIZNAME NEDİR ?

Yıldızname kesin sonuçlar elde eden kendini burada faldan ayıran fakat bir fal çeşididir yıldızname osmnlı devleti tarihinde keşfedilip bu zamanlara kadar kendini hayatta tutmuş bir ilimdir yıldızname bakmatırmak hala mümkündür yöntemi ise bilen bir medyumdan yardım almaktır yıldızname için kesin sonuç veren falda denilebilir peki bu bakım için ne gibi bilgiler gereklidir ?

Bakım için gerekli bilgiler

 • İSİM
 • ANNE İSMİ
 • DOĞUM TARİHİ (ay,gün,yıl) BİLİNİYORSA SAATİ DE ÖNEMLİDİR
 • EKSİK BİR BİLGİ VARSA YERİNE FOTOĞRAF YETERLİ OLACAKTIR

Yıldızname baktırmak için bu bilgiler yeterlidir neler m çıkar bu bakıma ? Aşk, sevdiğinizin düşünnceleri ,onun hakkında merak ettikleriniz ,iş hayatında merak etttikleriniz , aklınıza takılan bütün soruları kısacası gönül ferahlığıyla sorabilirsiniz çünkü gerçekten yıldızname bakımı yapan bir medyum, cinci hoca sizin sorunlarınız için orada olacaktır.

Yıldız name yukarıdada bahsettiğimzi gibi çok eski yıllara dayanmaktadır bu sebeple biliyorum diyen binbir türlü kişi çıkabilir yıldızname bakmak için ebced hesabı kullanılır bu tek başarılı yöntemdir

YILDIZNAME NASIL BAKILIR

Yıldızname yani bakım yukarıda belirttiğim bilgiler ile isim, anne  ismi doğum tarihi hatta kesinse saati eksikse bir adet fotoğraf ile beraber uzman medyum ile beraber bu bakımı gerçekleştirebilirler yıldızname bakmak için bu bilgiler medyuma verilir medyum bi bilgiler ile 20-30 dakika içerisinde bakımını gerçekleştirir sonrasında kişiyle konuşmak için bakımını toparlamaası gerekmektedir nasıl toparlaması gerekmektedir ? örneğin bu bilgiler ilk elde edildiğinde anlatılmaz haldedir kelimeler cümleler karma karışıktır burada ilmine inandığınız medyum devreye girer ve profesyonelce davranarak en kısa sürede bu sorunu ortadan kaldırır . Bu evrede son bulduktan sonra kişi ile görüşmesine başlar ve gördükleri hakkında bilgi paylaşır sonrasında kişinin kendi merak ettiği soruları sormasını ister bu soruları da aynı şekilde gördüğü metinlerden toparlayarak cevap verecektir yıldız name bakan medyum bu işte olabildiğince iyi olmalıdır çünkü buda insanı yanlış şeylere itebilir bu sebeple bakım yaptırıcağınız hocanızı iyi seçmeniz gerekmektedir.

YILDIZNAME BAKAN HOCA

Yıldızname yukarıda anlattığım gibi bakmak için belli bilgilere ihtiyaç duyar bu bilgiler ile beraber bakımı medyum ile gerçekleştirebilirsiniz . Yıldızname bir fal ve bakımdır bu sebeple medyumlardan yardım alabilirsiniz çünkü  bakım bilgi gerektiren ve ilimsiz insanların yapamayacağı birşeydir gelecek hakkında kesin bilgiler edindiren bir fal çeşididir bu ilim yalnızca medyumlarda bulunmaktadır.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

YILDIZNAME NEDİR ? için 7 cevap

 1. Selin diyorki:

  Hocam benim eşimle aramda birden bire soğukluk oldu. Başka bir kadın aklını çeldi. Evine geri gelip kalbinde benim sevgim olsun istiyorum. Çok mutluyduk nazara mı geldik.

 2. Selma Koç diyorki:

  medyum mehmet mustafa batmanın gururudur :)))

 3. Gözde Demir diyorki:

  şu medyum arayışı ömrümün büyük bölümünü kapsıyor ancak size hiç denk gelmemiştim bu süreçte geç bulduk birbirimizi ama olsun hocam sizi buldum sonunda

 4. Beyza Sivri diyorki:

  aşk büyüsü yaptırmak istiyorum hocam bilgileri whatsapp üzerinden yolladım dönüş yapar mısınız

 5. Aylin Tanin diyorki:

  ruhsatı olmayan hocalara sakın inanmayın sonra üzülen siz olursunuz.

 6. Ayşe Gül Aydın diyorki:

  sevdiğimin bana dönmesi için hangi işlemi yaptırmam en doğru olacaktır

 7. Şahin Yılmaz diyorki:

  hocama bir muska yaptırdım kargom 2 hafta önce geldi bugün amacıma ulaştım elime geçtiği gün muskanın etkilerini görmeye başladım bugün amacıma ulaştım hocamın verdiği süre dolmadan böyle bir şey olmasını beklemiyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir